«

»

Mistrovské utkání – neděle 6.10.2019

Borsice-web-Nedašov-BoršiceV neděli 6.10.2019 v 15:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Nedašov – Boršice (10. kolo).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který v minulé sezóně obsadil druhé místo v tabulce (54 bodů) krajské soutěže a postoupil do krajského přeboru.

Aktuální pozice v tabulce:
Boršice – 9. místo – 10 bodů
Nedašov – 11. místo – 8 bodů

NAPSALI O NÁS:

NEDAŠOV – BORŠICE 4:2 (3:0)

Radek Cícha, kapitán a sekretář Nedašova: „Aktivním napadáním jsme si vytvářeli šance, většinou jsme hrozili ze standardních situací. Ve 29. minutě se poprvé prosadil po rohovém kopu Šuráň. O chvíli později stejný hráč skóroval podruhé, kdy se nejlépe orientoval v závěru před bránou. Ve 38. minutě zkompletoval Šuráň svůj hattrick. Nechtěli jsme nechat nic náhodě a po hodině hry po standardní situaci se počtvrté prosadil výborně hrající Šuráň a zdálo se, že je vymalováno. Jenomže chvíli poté jsme inkasovali a přestali hrát. Soupeř začal více tvořit a dostával se do šancí. Poslední čtvrt hodinu jsme se jenom bránili a naštěstí pro nás dokázal soupeř pouze zkorigovat výsledek.“

Pavel Cigoš, trenér Boršic: „Utkání jsme podcenili již cestou, neboť jsme přijeli asi půlhodinu před utkáním, chyběl nám čas se rozcvičit, připravit se na utkání. Navíc jsme opět nastoupili nekompletní, mimo jiné bez Janečky, jedničky mezi tyčemi. Absence někoho ze středové řady nás vždy poznamená a i proto jsme první půli nezvládli, než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0:3. O přestávce jsme si vše urovnali v hlavě, pak jsme se vrátili do hry, ale už bylo pozdě. Navíc se zranil stoper Janík. Soupeř za první půli vyhrál zaslouženě, my se musíme poprat s nastalou situací. Naštěstí nejsme jako před rokem na nule, snad ještě nějaký bod přidáme. Každopádně musíme přes zimu sestavu stabilizovat a dál se prát.“

Branky: 29., 36., 38., 60. Šuráň – 64. Bartošík, 83. Ohnutek.

Rozhodčí: Zicháček