«

»

Mistrovské utkání – neděle 7.5.2017

Borsuce-web-Boršice-FryštákV neděli 7.5.2017 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Fryšták (20. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2016/2017:  Fryšták – Boršice  5:1 (1:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na třináctém místě tabulky.

Boršice – Fryšták 2:0 (0:0)

Vlivem silného deště začalo fotbalové utkání s mírným zpožděním.

V prvních dvaceti minutách, si obě mužstva uvědomovala důležitost utkání a hra se odehrávala mezi oběma šestnáctkami. Hostující útočné akce dvakrát zastavil ofsajd, tři domácí střely se nevešly do prostoru branky. Ve 23 min. hosté překonali gólmana Janečku, ale z prázdné brány vykopl míč domácí Kopčil. Ve 32 min. kryl domácí gólman nebezpečnou střelu hostí k tyči. Hosté se tlačili stále více před branku domácích, ale ani Julinec, ani Doležal své 100% šance neproměnili.

V první minutě druhého poločasu se domácí Petr Kaspřák probil až k hostující bráně a pohlednou akci zakončil gólem domácí Blaha. Ve 48 min. zneškodnil hostující gólman Mikel šanci Březiny. V 54 a 60 min. hostující trenér střídáním posiluje útok. V 62 min. po „závaru“ před brankou hostů zakončuje přízemní střelou (vítěz ankety gól snů z minulého kola) Mirek Hromada, a tak upravuje na konečný stav utkání Boršice- Fryšták 2:0. Domácí mužstvo ještě postupně vystřídalo čtyři hráče a dovedlo zápas do vítězného hvizdu pana hlavního rozhodčího Stodůlky z Choryně.