«

»

Print this Příspěvek

Mistrovské utkání – neděle 7.8.2016

Borsuce-web-Boršice-Štítná nad VláříV neděli 7.8.2016 v 17:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Štítná nad Vláří (1. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2015/2016:  Štítná na Vláří - Boršice  2:1 (1:1),  Boršice – Štítná nad Vláří  0:3 (0:2).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který v minulém ročníku obsadil desáté místa tabulky.

 

Napsali o nás:

BORŠICE – ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ 2:2 (1:1)

V utkání již tradičních soupeřů krajského přeboru začali náporem domácí a ve 3. minutě Kaspřák bombou k tyči otevřel skóre zápasu. Hosté odpověděli v 7. minutě rychlým protiútokem, Kořének se dostal až za obranu a jeho střela skončila těsně vedle tyče. V 22. minutě hosté srovnali z pokutového kopu Vaculíkem. V dalších minutách se spíše bojovalo a tak přicházely žluté karty na obou stranách.
Další fotbalové okamžiky si hráči nechali na druhý poločas. V 55. minutě se do míče opřel domácí Hromada a jeho střela skončila těsně nad břevnem. Hosté dvakrát zahrozili, avšak pozorný Janečka byl na místě. Až v 80. minutě chybovala hostující obrana a brankáři Vaculíkovi nezbylo než faulovat Krsičku a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Kaspřák. Hosté se nevzdali a po sérii rohových kopů vyrovnali hlavou Vaculíka.
Utkání dospělo do penaltového dramatu, v němž byli šťastnější hosté a odvezli si dva body.

 

Branky: 3. a 80. z pen. Kaspřák – T. 22. z pen a 84. Vaculík.

 

Boršice: Janečka – Vlček, Kaspřák, Dvořák, Brzica, Kopčil, Březina, Zach, Přikryl, Bělaška, Hromada. Trenér: Soldán. Střídali: Krsička.

 

Štítná nad Vláří: Vaculík P. – Sloboda, Vaculík T., Machuča, Liška T., Liška J., Chovančík V., Chovančík T., Hrnčiřík J., Kořenek D., Polášek. Trenér: P. Vaculík st.

 

Zdroj: http://slovacky.denik.cz/fotbal_region/krajsky-prebor-bystrice-vybrala-batov-vsetin-pak-frystak-20160807.html

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/mistrovske-utkani-nedele-7-8-2016/