«

»

Mistrovské utkání – neděle 8.10.2017

Borsuce-web-Boršice-Bystřice pod HostýnemV neděli 8.10.2017 v 15:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Bystřice pod Hostýnem (10. kolo).

Vzájemný zápas v sezóně 2016/2017:
Boršice – Bystřice pod Hostýnem  1:1 (1:1) a Bystřice pod Hostýnem – Boršice  1:3 (1:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se sedmým celkem tabulky.

SK Boršice – FK Bystřice pod Hostýnem 0:2 (0:2)

Od začátku utkání domácí působili unaveným dojmem a hosté toho dokonale využili. Po rychlé brance již ve čtvrté minutě od nejlepšího hráče utkání Santana Campos Gabriel Phillipe, který se nejlépe zorientoval v pokutovém území domácích a rozvlnil síť Janečky. Ve dvacáté minutě tentýž hráč zamířil přímý kop přesně do šibenice domácí svatyně a tím hosty uklidnil. Ti i nadále přesně kombinovali a nepouštěli domácí k náporu, který by vyústil ke kontaktnímu gólu.
Po změně stran domácí přeskupili sestavu, dostali se více do hry, vytvořili si herní převahu, ovšem k vyložené šanci se nedostali. Snaha domácích ke střelení gólu nevedla ani po sériích rohových kopů, a tak si Bystřice si odváží cenné tři body.