«

»

Mistrovské utkání – neděle 8.4.2018

Borsuce-web-Boršice-ProvodovV neděli 8.4.2018 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Provodov (16. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2017/2018:
Provodov – Boršice  3:1 (2:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání s prvním celkem tabulky.

Vážení sportovní přátelé, dámy a pánové,

dnešními sponzory zápasu jsou pánové, kteří se nesmazatelně vryli do našich paměti a protože slaví v tomto roce významné životní jubileum a to 50 let, tak bych Vám je rád představil.

Nejprve toho mladšího benjamínka Vladimíra Trávníčka alias Láloš. Je to nezapomenutelná postava všech dívčích srdci s folklorního souboru Pentla, ale i místní restaurace Gréta. Dlouholetá indiánská stařena a doktor pro skupinu apalucha. Taktéž nese titul nejlepší traktorista všech dob v Boršicích a přilehlém okolí. Nicméně v našich sportovních srdcích je to nezapomenutelný výtečný člen výboru, který vždy pomůže!!

Starší z klanu je Svatopluk Staufčík alias Sváťa – náš místopředseda sportovního klubu. Sváťa byl vynikající krajní záložník žákovských a dorosteneckých kategorií a jen zranění ho připravilo o slibně se rozvíjející snad i ligovou kariéru. Od fotbalu však neutekl a zkoušel to jako rozhodčí v pralesní lize – zvláště při utkáních B týmu SK Boršice. Nicméně jeho posunem do horkého křesla místopředsedy před 12 lety se začala znovu psát éra boršického fotbalu zlatým písmem! Tímto taktéž i manželce a dcerám děkujeme za věčnou trpělivost!

Výbor, ale i fotbalisté SK Boršice oběma našim borcům přeje moc a moc štěstí, ale hlavně zdravíčka. Kdo se chce k přání přidat, tak oba je najdete jako výčepní v našem bufetu!

Hoši děkujem !!!

Boršice – Provodov 0:2 (0:2)

V prvním jarním mistrovském utkání na boršickém stadionu se představil největší favorit krajského přeboru FC RAK Provodov. Od začátku byla na hřišti znát zkušenost a herní vyzrálost hostujícíh hráčů. Domácí se snažili o útočení, vytvořili si i územní převahu, která však končila před pokutovým územím Provodova. Hosté hrozili z rychlých brejků. Zvláště dvojice Ulman a Velev zaměstnávala domácí obranu. Ta pracovala spolehlivě až do dvacáté minuty, kdy Ulmanovu křižnou střelu vytěsnil domácí gólman Janečka na rohový kop, ze kterého Huťka hlavou poslal hosty do vedení. Ve dvacáté třetí minutě opět rychlý kontr. hostů a Ulman lehce přeloboval Janečku. Tento gól rozhodl o výsledku utkání. V dalším průběhu domácím nelze upřít snahu, ale hosté si pozornou hrou hlídali získané vedení.
Ve druhém poločase domácí zachránila před vyšší prohrou tyč po trestném kopu Drobila a od sedmdesáté minuty, kdy trenéři prostřídali sestavy se hra odehrávala ve středu hřiště bez brankových příležitostí.

Sestavy:
Domácí: Janečka, Kohoutek, Lysoněk, Kopčil, Filipský, Březina, Ohnutek, Gavenda, Palička, Cigoš, Bělaška.
Střídali: Holomčík, Trlida, Krsička, Soldán

Hosté: Petr, Barcuch, Josefík, Laciga, Haloda, Urbánek, Velev, Zakopal, Hlobil, Huťka, Ulman
Střídali: Kroča, Chalupa, Gargulák, Hnilo, Elšík