«

»

Mistrovské utkání – neděle 9.10.2016

Borsuce-web-Boršice-KelčV neděli 9.10.2016 v 15:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Kelč (10. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015:  Kelč – Boršice  1:2 (1:1),   Boršice – Kelč  9:2 (6:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na čtrnáctém místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – KELČ 1:0 (1:0)

V prvním poločase se domácím rodily šance jako na běžícím pásu, ovšem jediná střela Hromady byla gólová. Kopčilovo sólo z 25. minuty vychytal pozorný gólman Kiza. Kaspřákova střela šla těsně nad branku.

Druhý poločas začal opět náporem domácích, ovšem velká šance se hostům naskytla v 51. minutě, avšak útočník Minář nedokázal nadvakrát překonat domácího brankáře Janečku. V 64. minutě neúnavný Hromada své sólo zakončil lobem, ale přehodil brankáře i branku hostujícího celku. V 72. minutě po krásné akci domácích skončila Kopčilova jedovka jen těsně vedle branky. Hosté bojovali do poslední minuty, ale vytoužené remízy se nedočkali i díky takticky dobře hrajícím domácím.

Branka: 16. Hromada.