«

»

Mistrovské utkání – neděle 9.4.2017

Borsuce-web-Boršice-BaťovV neděli 9.4.2017 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Otrokovice, Baťov (16. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2016/2017:  Otrokovice, Baťov – Boršice  2:0 (1:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na osmém místě tabulky.

Toto utkání je prvním domácím v letošním roce !

HODNOCENÍ ZÁPASU:

SK Boršice – SK Baťov 1930   4:3 (2:2)

Utkání sousedů v tabulce začali domácí lépe a v prvních deseti minutách si vytvořili tři gólové šance. Jednu z nich ve 4. minutě využil Adam Skřivan. Druhá desetiminutovka patřila hostům a ve 14. minutě srovnal stav utkání Krajča. Ve 27. minutě opět Krajča šikovně tečoval střílený centr a míč skončil u tyče bezmocného Janečky. Ve 35. minutě, po krásné kombinaci domácích, Ohnutek srovnal stav zápasu na 2:2.
Ve druhém poločase boršičtí přepnuli na vyšší obrátky a po sérii rohových kopů Ohnutek dostal domácí do vedení. I nadále pokračovala souhra výborně hrajícího Kaspřáka s Ohnutkem a druhý jmenovaný v 55. minutě zkompletoval hatrik. Poté se dostali ke slovu i hosté a v 62. minutě snížil osamocený Lorenc. Od tohoto momentu hosté pozorně bránili a jejich rychlé brejky byly velmi nebezpečné. Domácí při těchto kontrech podržel výborný brankář Janečka, kterému domácí mohou poděkovat za 3 body.