«

»

Srp 05 2015

Mistrovské utkání – neděle 9.8.2015

Borsuce-web-Boršice-ViganticeV neděli 9.8.2015 v 17:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Vigantice (1. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015: Vigantice – Boršice 1:0, Boršice – Vigantice 2:1

Přijďte povzbudit naše muže – v prvním utkání sezóny 2015/2016 !

Napsali o nás:

BORŠICE – VIGANTICE 5:1 (4:0)

V nesnesitelném vedru se do sebe oba dva tradiční účastníci krajského přeboru pustili s neutuchající vervou. Zatímco hosté se od první minuty snažili být nebezpeční, domácí svou první nebezpečnou akcí po křídle vedenou agilním Filipským zakončili do hostující branky ve 4. minutě Šustrem.

Zápas nabral ještě větších obrátek, když domácí podnikli další nebezpečnou akci podobnou té první. V samostatném úniku byl v 10. minutě faulován Filipský hostujícím gólmanem. Byla z toho červená karta pro brankáře hostí a pokutový kop, který se štěstím proměnil Klvaňa.

Od té chvíle se na branku hostů valila jedna útočná lavina za druhou a domácí se předháněli ve spalování tutových šancí. Když už Kaspřák po dělovce skóroval, pomezní zamával ofsajd. Přesto v 19. minutě opět domácí přehráli rychlým kontrem hostující obranu a kapitán domácích Dufek vynikající zpětnou přihrávkou na Filipského mu připravil dálnici do prázdné brány – 3:0. O zápase bylo prakticky rozhodnuto, přesto domácí svého soupeře dál tlačili a Klvaňa v 25. minutě skóroval po čtvrté. Po přestávce se obraz hry vzhledem k horku výrazně změnil, kdy Vigantice se zatáhly a vyrážely do brejků a domácí přeřadili na nejnižší rychlostní stupeň, vědomi si čtyřgólového náskoku. Tato taktika zpočátku druhého poločasu hostům vycházela a z brejku v 49. minutě snížili na 4:1 Palečkem. Poté domácí opět zrychlili a zpřesnili svou hru. Vytvořili si několik gólových šancí, kdy Hromada přehodil hostující obranný blok a jeden z nejlepších hráčů domácích Filipský zakončil do prázdné brány a uzavřel účet utkání.

Branky: 12. a 27. Klňava, 22. a 68 Filipský, 2. Šustr – 51. Paleček.

Rozhodčí: Ševčík, ČK: 11. Slovák (Vigantice), 205 diváků.