«

»

Srp 11 2015

Mistrovské utkání – pátek 14.8.2015

Borsuce-web-Provodov_BoršiceV pátek 14.8.2015 v 17:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Provodov – Boršice (2. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015: Provodov – Boršice 1:2, Boršice – Provodov 4:0

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se zdatným soupeřem z pátého místa tabulky.

Napsali o nás:

PROVODOV – BORŠICE 1:0 (1:0)

I přes úmorné vedro byl k vidění velmi kvalitní fotbal. Tradiční účastníci krajského přeboru z popředí tabulky těšili fanoušky útočnými akcemi. Nejblíže otevření skóre byl po čtvrthodině hry domácí Ulman, ale jeho pokus ze standardní situace skončil na spojnici tyče a břevna boršické brány. První, a jak se nakonec ukázalo, rozhodující trefa přišla ve 28. minutě z hodně nenápadné akce, kdy se ve finále Velev prosadil střelou z téměř nulového úhlu – 1:0.

I po přestávce měli optickou převahu fotbalisté Provodova, kteří až na jeden moment kontrolovali své vítězství. V 80. minutě ale byli Boršičtí nejblíže vyrovnání, kdy Dufek minul prázdnou bránu domácích. V závěru si již svěřenci trenéra Josefa Raka tři body pohlídali. „O gól jsme byli lepší,“ poznamenal šéf domácího klubu.

Branky: 28. M. Velev.

Rozhodčí: Mejzlík, 50 diváků.

Provodov:  Sedlák – Urbánek, Josefík, Laciga, Ulman (89. Hellebrand), Huťka, Gargulák, Novák, Chalupa (84. Hlavňovský), Velev (90. Máčala), Beňo.

Boršice:  Remeš – Groulík, Kaspřák, Ohnutek (80. Zach), Šustr, Kopčil, Filipský, Dufek, Vlček, Klvaňa, Hromada.