«

»

Mistrovské utkání – pátek 19.4.2019

Borsice-web-Luhačovice-BoršiceV pátek 19.4.2019 v 10:15 hod. začíná mistrovský zápas mužů Luhačovice – Boršice (19. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2018/2019:
Boršice – Luhačovice  1:8 (0:3).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání s druhým celkem tabulky.

NAPSALI O NÁS:

LUHAČOVICE – BORŠICE 2:1 (1:0)

Jan Jelínek, trenér Luhačovic: „Výhra se nerodila lehce. Soupeř přijel velmi pozorně bránit. I když jsme vice drželi míč, do vyložené šance jsme se nemohli dostat. Velkou tutovku měl pouze Kořenek, který po standardní situaci hlavičkoval sám, bohužel mimo. V závěru poločasu nám přece jen vyšla akce. A Štepán Červenka krásným šatňákem otevřel skóre.

Druhý poločas byl hodně podobný, hlavně o soubojích, soupeř se snažil využívat rychle protiútoky. Nakonec se mu povedlo v závěru zápasu o pasu za obranu Večeřou vyrovnat. Štěstí ale nakonec přálo nám, kdy vyšla souhra Pavlíčka s Ondřejem Červenkou.“

Branky: 45. Červenka Š., 87. Červenka O. – 84. Večeřa.

Rozhodčí: Kotačka