«

»

Mistrovské utkání – pátek 19.8.2016

Borsice-web-Baťov-BoršiceV pátek 19.8.2016 v 18:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Otrokovice, Baťov – Boršice (3. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2015/2016:  Boršice – Otrokovice, Baťov  0:0,  Otrokovice, Baťov – Boršice  2:2 (2:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na čtrnáctém místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

BAŤOV – BORŠICE 2:0 (1:0)

V prvním poločase domácí hráli pod velkým tlakem, při kterém hráči soupeře zahrávali mnoho standardních situací z rohových kopů. Ve 26. minutě zahodil tým Boršic velkou šanci, kterou svým bravurním zákrokem zmařil brankář Michal Červinka. O pár minut později se Michal opět vyznamenal, když chytil pokutový kop soupeře. Tyto okamžiky byly zlomové pro celkový vývoj a výsledek utkání. Také Baťovští se dostali do dvou nadějných brejků, které však nedokázali využít. Ve 44. minutě přišla šance domácích a Michal Vitásek vstřelil první gól.

Druhý poločas se nesl ve vysokém tempu. Bylo zřetelné, že oba týmy chtějí dát gól. Hned ve 48. minutě zneškodnil brankář soupeře vyloženou gólovou šanci opět Michalu Vitáskovi. Dalším zlomovým bodem utkání bylo vyloučení hostujícího Hromady v 70. minutě za faul před pokutovým územím na Pavla Krajču. V 74. minutě využil domácí tým početní převahy a gólem Matěje Lorence zvýšil na konečných 2:0. I když bylo na obou stranách hodně nepřesností, mělo utkání patřičný náboj.

Branky: 43. Vitásek, 74. Lorenc.

Rozhodčí: Horváth, ČK: Hromada, 170 diváků.

Baťov: Červinka – Sviečka, Novák, Krajča, Skyba, Lorenc, Čonka, Vitásek, Žáček, Gerych, D. Spurný.

Střídali: Zapletal, M. Spurný, Janovský, Malát.

Boršice: Janečka – Vlček, Kaspřák, Peci, Kopčil, Ohnutek, Plavšič, Zach, Přikryl, Bělaška, Hromada.

Střídal: Brzica.