»

Kvě 26 2015

Mistrovské utkání – pátek 29.5.2015

Borsice-web-Baťov-Boršice

V pátek 29.5.2015 v 18:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Otrokovice,Baťov – Boršice (24. kolo).
V tomto duelu jde domácím o hodně, protože ani momentálně desáté místo v tabulce ještě nezaručuje nesestupové body.
Podzimní zápas Boršice – Baťov skončil výsledkem 1:0.

Napsali o nás:

Baťov 1930 – Boršice 3:5 (3:3)

Domácí tým si v úvodu utkání vytvořil několik gólových šancí, avšak skórovat se mu podařilo až ve 12. min. střelou Daňka zvoleje. Baťov dále pokračoval v ofenzívní hře a zaskočený tým Boršic inkasoval další gól po lobu Krajči přes vybíhajícího Drobisze. Hosté ovšem ukázali svoji útočnou kvalitu, když dokázali v rozmezí 25. a 26. minuty srovnat skóre dvěma brankami Brázdila a zcela tak utlumit rozjeté domácí mužstvo. Tým Baťova se ještě jednou ujal vedení ve 31. min., domácí Vitásek přespurtoval obranu hostí a s přehledem uklidil míč do Drobiszovy brány. Hosté ovšem vzápětí dokázali odpovědět. Po centru do šestnáctky domácích srovnal ve 33. min. hlavičkou skóre boršický Náplava.
Hostům z Boršic vyšel i začátek druhé půle utkání a i přes několik dobrých šancí Baťova se ujali v 51. min. vedení dalekonosnou prudkou střelou Kaspřáka k tyči, na kterou domácí gólman Marák nedosáhl. Své vedení potvrdili v 70. min. opět prudkou střelou Kaspřáka. Domácí v závěru i přes několik gólových příležitostí před bránou Drobisze nedokázali zvrátit stav utkání, a tak si hosté z Boršic odvezli z Baťova tři body.

Rozhodčí:   Poláček, 150 diváků

Boršice:   Drobisz – Kaspřák, Kopčil, Filipský, Dufek, Náplava (82. Zach), Brázdil (89. Bartl), Vlček, Klvaňa, Brzica, Hromada