«

»

Mistrovské utkání – sobota 10.6.2017

Borsuce-web-Bystřice pod Hostýnem-BoršiceV sobotu 10.6.2017 v 17:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Bystřice pod Hostýnem – Boršice (25. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2016/2017:  Boršice – Bystřice pod Hostýnem  1:1 (1:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás předposlední utkání sezóny se soupeřem, který je na šestém místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

BYSTŘICE P. H. – BORŠICE 1:3 (1:1)

Ze zdravotních důvodů nemohli zasáhnout hned tři stabilní hráči základní sestavy Bystřice – Krajcar, Kušík a Michálek. Přesto domácí začali aktivně, ale v 8. minutě Pumprla s Berkym přečíslení nezvládli. O tři minut později zahrával rohový kop Zapletal, který proměnil ve vedení Pumprla. Radost Bystřice netrvala dlouho, neboť o chvíli později stoper Juhás nahrál míč přímo na nohy Skřivana.

Vstup do druhé půle vyšel lépe hostům a Blaha krásnou střelou z 25 metrů vymetl šibenici – 1:2. Rozhodující moment přišel po hodině hry, kdy bystřický Berky neproměnil pokutový kop. Naopak Boršice v závěru po akci Soldána si pojistili Kršičkou výhru.

Branky: 13. Pumprla – 14. Skřivan, 52. Blaha, 88. Krsička

Rozhodčí: Konečný, 100 diváků.

Bystřice p. H.: Unger – Zámorský, Juhás, Ondra, Zapletal, Ondroušek, Drápal, Bahounek, Hradil (52. Hoštálek, 67. Kocman), Berky (70. Franěk), Pumprla.

Boršice: Janečka – Trlida, Blaha, Kopčil, Bartošík, Bártl (70. Soldán ), Ohnutek, Skřivan, Cigoš, Kršička, Hromada.