«

»

Mistrovské utkání – sobota 12.5.2018

Borsice-web-Luhačovice-BoršiceV sobotu 12.5.2018 v 10:15 hod. začíná mistrovský zápas mužů Luhačovice – Boršice (21. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2017/2018:
Boršice – Luhačovice  1:1 (0:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se druhým celkem tabulky.

NAPSALI O NÁS:

LUHAČOVICE – BORŠICE 7:0 (3:0)

Zápas měli domácí od první minuty pod kontrolou. Prakticky se hrálo jen na polovině soupeře, který přijel oslaben. Brankář Boršic čaroval a zneškodnil hned několik slibných pokusů. Poté Luhačovicím pomohlo štěstíčko. Hubáček poslal míč za obranu hostů a stoper tečoval míč do vlastní sítě. I s druhou brankou pomohli Boršičtí – Ondra Červenka vypálil z hranice vápna, tečovaný míč skončil za zády gólmana. Od té doby se valil na hosty jeden útok z druhým. Další branku přidal Ondřej Červenka v závěru poločasu.

Druhý poločas se nic nezměnilo. Soupeř spoléhal na brejky, pozorní stopeři však nedopouštěli žádné drama. Ve druhé půli se první trefil Martin Pavlíček. Poté se potřetí prosadil kapitán Červenka a završil hattrick. V 78. minutě utekl David Červenka a naservíroval míč před branku. Martin Pavlíček jej nekompromisně poslal pod horní tyčku. Přesně za 10 minut završil hattrick i Pvalíček. Boršičtí měli pouze jednu zajímavou příležitost v závěru, ovšem útočník před Švecem selhal a mířil mimo.

Branky: 59., 78., 88. Pavlíček, 16., 41., 66. Červenka, 9. vlastní Bělaška.

Rozhodčí: Mikulášek

77 diváků.

Luhačovice: Švec – Pešek (Bartek), Červenka B., Hubáček, Kryšpín (Polách), Červenka O., Popelka, Liška, Slobodian, Postava (Červenka D.), Pavlíček M.