«

»

Mistrovské utkání – sobota 14.10.2017

Borsice-web-Baťov-BoršiceV sobotu 14.10.2017 v 10:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Otrokovice, Baťov – Boršice (11. kolo).

Vzájemný zápas v sezóně 2016/2017:
Otrokovice, Baťov – Boršice  2:0 (1:0) a Boršice – Otrokovice, Baťov  4:3 (2:2).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se dvanáctým celkem tabulky.

NAPSALI O NÁS:

BAŤOV – BORŠICE 4:2 (1:2)

K vidění bylo vyrovnané utkání. Baťovští začali aktivně a ujali se vedení brankou Marka Zikmunda. Boršičtí ale do přestávky dokázali výsledek otočit po trefách Krcičky a v nastavení Náplavou.
Chvíli po změně stran, když měli hosté více ze hry, dokázal za Baťov vyrovnat Lorenc. O deset minut později se i domácím podařilo výsledek otočit Krajčou. Na rozdíl od úvodu již ale zbytek utkání kontrolovali a v samém závěru, kdy Boršice otevřely hru, pojistil jejich výhru Zikmund.
Branky: 21., 87. Zikmund, 57. Lorenc, 69. Krajča – 33. Krsička, 45. Náplava

Rozhodčí:  Bartoň,   77 diváků.

Baťov:  Vitásek – Novák, Krajča (85. Tomaštík), Skyba, Lorenc, Kašík, Vitásek, Žáček, Ondráš (90. Šnajdar), Zikmund, Zapletal Martin.

Boršice:  Janečka – Vlček, Holomčík (68. Soldán), Kaspřák, Cigoš, Filipský (15. Trlida), Náplava, Ohnutek, Králík, Andrýsek (29. Krsička), Kohoutek.