«

»

Mistrovské utkání – sobota 14.4.2018

Borsice-web-Kvasice-BoršiceV sobotu 14.4.2018 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Kvasice – Boršice (17. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2017/2018:
Boršice – Kvasice  3:2 (0:2).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání s desátým celkem tabulky.

NAPSALI O NÁS:

KVASICE – BORŠICE 5:1 (4:1)
Téměř kompletní, ofenzivně laděná sestava předvedla týmovější a fotbalovější projev, neúnavný presink, dobrý pohyb a efektivitu v koncovce. Od první minuty se dostávali Kvasičtí do gólových příležitostí a bylo otázkou času, kdy se brankově projeví. V 7. minutě se po dobře zahraném rohovém kopu prosadil hlavou Ferko. Další příležitosti zůstaly nevyužity, a tak po faulu na Janoštíka přišla šance zvýšit vedení penaltou, kterou Lepša bezpečně proměnil. V rozpětí 10 minut přidali další góly Zapletal a Janoštík a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Sice hosté po ojedinělém brejku korigovali také z pokutového kopu na 4:1, to však již domácí nemohlo zaskočit.
Druhá půle byla kopií půle první, pouze výborný výkon hostujícího brankáře zamezil většímu gólovému přídělu, a tak až pátou šanci domácích s přehledem proměnil Dutkevič a stanovil tak konečný výsledek.

Branky: 8., 30. Zapletal, 27. Lepša (pen.), 35. Janoštík, 78. Dutkevič – 37. Kopčil (pen.)

Rozhodčí: Ševčík

207 diváků.

Kvasice: Vymazal – Pospíšil, Stojaník, Musil, Vojtášek, Zapletal, Janoštík, Lepša, Foltýn, Ferko, Brázdil. Střídali: Dutkevič, Panák, Zapletalík