«

»

Mistrovské utkání – sobota 15.4.2017

Borsuce-web-Provodov_BoršiceV sobotu 15.4.2017 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Provodov – Boršice (17. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2016/2017:  Boršice – Provodov  4:1 (1:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na třetím místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

PROVODOV – BORŠICE 3:1 (0:1)

Na pátou výhru v řadě se domácí nadřeli. Na jaře neporažený Provodov, který se v týdnu opět probojoval do finále krajského poháru, prohrával již od 6. minuty. Na pátou výhru v řadě se domácí nadřeli. Na jaře neporažený Provodov, který se v týdnu opět probojoval do finále krajského poháru, prohrával již od 6. minuty. „Z anglického týdne jsem měl trochu strach, a ten se v úvodu také naplnil. Boršice mají kvalitní, technické mužstvo, které bylo dvacet minut jasně lepší a po centru Kaspřáka za obranu šlo zaslouženě do vedení,“ sportovně uznal kouč Provodova Josef Rak, jehož tým ale postupem času začal nabírat dech a dvakrát dokonce rozezvučel tyčku.

„O přestávce jsem kluky trochu zdrbal a na hřiště nastoupilo zcela jiné mužstvo,“ potěšilo kouče, jehož tým nejprve po špatné malé domů a faulu na Ulmana z penalty vyrovnalo, aby chvíli poté po centru Ulmana Velebem šlo do vedení. „Poté převzali otěže opět hosté, a nejblíže vyrovnání byli v 75. minutě, ovšem brankář Petr krásnou střelu Kaspřáka efektivně zlikvidoval,“ oddechl si Rak. Zcela klidný pak byl až pět minut před koncem, když se po standardce Urbánka prosadil Zakopal. „Zatím se nám vyplácí kvalitní model přípravy, když jsme vůbec netrénovali a nově nesehráli ani jeden přípravný zápas,“ směje se spokojený Josef Rak.

Branky: 48. Huťka (pen.), 54. Velev, 85. Zakopal – 6. Ohnutek

Rozhodčí: Mičkal – Stodůlka, Zubek, 70 diváků.

Provodov: Petr – Kroča, Laciga, Urbánek, Hlobil, Elšík, Chalupa, Velev, Zakopal, Huťka, Ulman.

Střídali: Novák, Gargulák.

Boršice: Janečka – Vlček, Kaspřák, Lysoněk, Kopčil, Bartl, Ohnutek, Skřivan, Cigoš, Krsička, Hromada.

Střídal: Andrýsek.