«

»

Dub 13 2016

Mistrovské utkání – sobota 16.4.2016

Borsice-web-Napajedla-BoršiceV sobotu 16.4.2016 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Napajedla – Boršice (17. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2015/2016:  Boršice – Napajedla  0:1 (0:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem ze třináctého místa tabulky.

NAPSALI O NÁS:

NAPAJEDLA – BORŠICE 2:1 (2:1)

Na začátku měli převahu překvapivě domácí. Boršičtí si nebyli schopni přihrát a řadu nepřesností v jejich řadách Napajedelští využili hned zkraje prvního poločasu – po deseti minutách a trefě Škrabala vedli 1:0, o čtvrt hodiny později Zimčík zvýšil na 2:0. Postupem času se ale hra začala vyrovnávat, což vyústilo ve snížení Bělaškou – 2:1.

Druhý poločas se nesl v duchu hlídání výsledku ze strany domácích a snahy soupeře minimálně na vyrovnání, což se jim do konce nepodařilo.

Branky: 10. Škrabal, 25. Zimčík – 36. Bělaška.
Rozhodčí: Gloser, 130 diváků.

Napajedla: Vitásek – Havránek, Bejtkovský, Žáček, Zapletal, Ouroda, Zimčík, Hejda, Drga, Koutník, Škrabal.

Střídali: Haša, Ratiborský, Vávra.

Boršice: Janečka – Groulík, Kaspřák, Bělaška, Šustr, Kopčil, Dufek, Vlček, Přikryl, Hromada, Franta.