»

Kvě 12 2015

Mistrovské utkání – sobota 16.5.2015

Borsice-web-Holešov-Boršice

V sobotu 16.5.2015 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Holešov – Boršice (22. kolo).
V tomto duelu se utkají mužstva v přímém souboji o druhé místo v tabulce.
Podzimní zápas Boršice – Holešov skončil výsledkem 4:3.

Napsali o nás:

Holešov – Boršice 3:2  (1:1)

Velmi kvalitní utkání nabídlo souboj druhého a třetího celku krajského přeboru. Byli to hosté, kteří se ujali vedení po brejku ve 24. min., kdy po pěkné kombinační akci skóroval Brzica. Domácí vyrovnali o čtyři minuty později, kdy se Marek prosadil mezi stopery Boršic a střelou kolem Drobisze vyrovnal.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí hráči a po úniku Křenka v 53. min., kdy postupoval sám na branku, Drobisz ho zastavil za cenu faulu a rozhodčí Bernatík nařídil penaltu, kterou Roubalík svým 100. soutěžním  gólem bezpečně proměnil. Po chybě obrany postupoval Filipovský sám na Bakalu a bezpečně proměnil  – 2:2. Domácí hráči však projevili větší chuť po vítězství a  po sražení pronikajícího Bartáka do šestnáctky Boršic Bernatík ukázal na značku pokutového kopu podruhé v zápase. K míči se postavil opět Roubalík a i tuto penaltu proměnil.

Rozhodčí:   Bernatík, 100 diváků.

Boršice:   Drobisz – Vlček, Večeřa, Kaspřák, Dufek, Ohnutek, Kopčil, Filipský, Brázdil, Klvaňa, Brzica.