«

»

Mistrovské utkání – sobota 16.6.2018

Borsuce-web-Boršice-ChropyněV sobotu 16.6.2018 v 17:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Chropyně (26. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2017/2018:
Chropyně –  Boršice  4:5 (3:3).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se čtrnáctým celkem tabulky.

Hraje se poslední utkání sezóny 2017-2018 !!!

Boršice – Chropyně 3:0 (2:0)

Sestavy:

Domácí: Janečka, Holomčík, Trlida, Kopčil, Filipský, Cigoš, Hastík, Ohnutek, Gavenda, Malý, Bělaška.

Střídali: Soldán, Březina, Krsička, Konečný, Pfeffer

Hosté: Večeřa, Šeděnka, Večerka, Stratil, Štěpánek, Nehoda, Železný, Kovařík, Hrabal, Navrátil, Ležák.

Střídal: Vaňhara

Utkání mužstev ze spodních pater krajského přeboru diváky mile překvapilo svou úrovní. Hosté se od začátku tlačily k domácí bráně, ale bez efektu. Zato domácí po individuálních akcích Gavendy a Cigoše ze 13. a 19. minuty se ujali vedení a kontrolovali hru. Hosté se snažily o atraktivní fotbal, ale své šance neproměnily.

Ve druhé minutě druhého poločasu domácí Hastík zvýšil na 3:0 a definitivně stanovil výsledek utkání. Domácí postupně vystřídali 5 hráčů a závěr se změnil v exhibici hrajícího trenéra Libora Soldána a loučícího se kapitána Davida Kopčila.