«

»

Mistrovské utkání – sobota 16.9.2017

Borsice-web-Rožnov pod Radhoštěm-BoršiceV sobotu 16.9.2017 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Rožnov pod Radhoštěm - Boršice (7. kolo).

Vzájemný zápas v sezóně 2016/2017:
Boršice – Rožnov pod Radhoštěm  3:0 (1:0) a Rožnov pod Radhoštěm – Boršice  2:2 (2:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání s jedenáctým celkem tabulky.

NAPSALI O NÁS:

ROŽNOV P. R. – BORŠICE 2:1 (1:0)

Domácí vyhráli zaslouženě, byť pro zranění kotníku asi na delší čas přišli o kreativního záložníka Lukáše Fuksu.

„Přežili jsme úvodní tlak soupeře, kdy tam zaváněly tři nebezpečné situace. Po dvaceti minutách jsme se dostali do hry a dvě naše pěkné střely jen těsně minuly svůj cíl. Ve 38. minutě zahrál precizně rohový kop Fuksa a Bolcek volejem propálil vše, co mu stálo v cestě.

Na začátku druhého poločasu jsme se dostali opět pod tlak, ale po krásné akci dvojice Zetocha, Růčka, skóroval druhý jmenovaný. Konečně jsme začali hrát fotbal. Jen jsme si nepohlídali závěr, kdy nám nehlídaný nejstarší hráč hostí dal branku. Jsem rád za tři body,“ řekl k zápasu trenér Rožnova Milan Náměstek.

Branky: 38. Bolcek, 53. Růčka – 91. Soldán.

Rozhodčí: Žniva,   80 diváků.

Rožnov: Barabáš – Matouš Melichařík, Dvořák, Hrůzek, Fiurášek – Gomola (37. Kolařík), Fuksa (75. Urban), Bolcek, Žitník – Růčka, Zetocha (86. Novák).

Trenér Milan Náměstek.

Boršice: Pfeffer – Lysoněk, Holomčík (67. Trlida), Kaspřák, Hanák – Cigoš (75. Soldán), Filipský, Náplava, Králík – Palička, Kohoutek.