«

»

Mistrovské utkání – sobota 17.6.2017

Borsuce-web-Boršice-MorkoviceV sobotu 17.6.2017 v 17:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Morkovice (26. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2016/2017:  Morkovice – Boršice  3:1 (1:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás POSLEDNÍ utkání sezóny se soupeřem, který je na čtvrtém místě tabulky.

SK Boršice – FK Morkovice 0:7 (0:4).

Na boršickém trávníku zkrápěném přeháňkami se představil ambiciózní celek Morkovic.
V domácí kombinované sestavě, kdy celek Boršic posílili dorostenci, kteří se stali vítězi okresního přeboru uherskohradišťska a z rukou předsedy OFS pana Františka Mika převzali pohár pro vítěze této soutěže, doplnili mužstvo dospělých a v prvních minutách se pustili do soupeře bez respektu.

Ve 4 minutě Kaspřák našel nezištnou přihrávkou Bartošíka a jeho střela skončila těsně vedle branky Morkovic. Ovšem v 7 minutě našel přesnou mušku Tesař a poslal hosty do vedení.
Domácí předváděli kombinační hru, která však nevedla k úspěchu. Hosté zahrozili v poslední desetiminutovce první půle, kdy využili nabídnuté šance domácí obranou a do poločasu zvýšili na 0:4. Domácím se sice podařilo korigovat výsledek na l:4, dle posouzení rozhodčích padl gól z postavení mimo hru.
Ve druhé půli trenér domácích Libor Soldán dal příležitost všem hráčům, kteří byli k utkání připraveni a postupně prostřídal sestavu. Morkovice nadále útočili a zvýšili náskok až na 0:7 a tímto výsledkem utkání skončilo.