«

»

Zář 15 2015

Mistrovské utkání – sobota 19.9.2015

Borsice-web-Morkovice-BoršiceV sobotu 19.9.2015 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Morkovice – Boršice (7. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015:  Morkovice – Boršice  3:1,   Boršice – Morkovice  2:1.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem ze čtrnáctého místa tabulky.

Napsali o nás:

MORKOVICE – BORŠICE 4:3 NA PEN: 3:1 (2:1)

Domácí ve snaze odčinit ostudnou prohru v Provodově na soupeře vlétli a už v 8. minutě vedli 2:0. Nejprve Bombicz nedal střelou z 20 metrů Remešovi šanci, následně Škrdlík po rohu šikovně přistrčil míč do vápna, kde si ho našel Doležel. Hosté se připomněli ve 25. minutě, kdy na přetáhnutý centr naběhl Filipský – 2:1.

I po změně stran začali Morkovičtí opět výborně, po centru z pravé strany a ruce stopera zvýšil z penalty Bombicz na 3:1. Domácí měli další příležitosti, ale ty trestuhodně zahazovali. Po hodině hry, nenápadné akci a nedorozumění obrany všudybyl Filipský snížil. V 75. minutě po trestném kopu a minele brankaře Jarky hosté vyrovnali. Od této chvíle se hrál fotbal nahoru dolů. Oba týmy se snažily strhnout vítězství na svou stranu. Pět minut před koncem mohl rozhodnout Bombicz, ale nabídnutou penaltu střelou do břevna neproměnil. A tak došlo na pokutové kopy, kde všem střelcům vypálil rybník domácí brankař Jarka, jenž tři pokusy zlikvidoval.

Branky:   4. a 49. (pen.) Bombicz, 9. Doležel – 25. a 58. Filipský, 73. Dufek.

Rozhodčí:  Štěpánek,   150 diváků.

Morkovice:   : Jarka – Šimoňuk (82. Havlík), Svoboda, Síleš, Oplt, Smažinka, Kapounek, Škrdlík, Doležel, Bombicz, Chalupa.

Boršice:  Remeš – Večeřa, Groulík, Ohnutek, Šustr, Kopčil, Filipský, Dufek, Náplava (54. Brzica), Vlček (52. Kaspřák), Hromada.