«

»

Mistrovské utkání – sobota 2.9.2017

Borsice-web-Holešov-BoršiceV sobotu 2.9.2017 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Holešov - Boršice (5. kolo).

Vzájemné zápasy v sezóně 2015/2016 (v sezóně 2016/2017 hrál soupeř divizní soutěž):
Boršice – Holešov  4:2 (2:0) a Holešov – Boršice  2:2 (1:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání s osmým celkem tabulky.

NAPSALI O NÁS:

HOLEŠOV – BORŠICE 0:2 (0:1)

Opět se ukázalo, jak Holešovu chybí koncový útočník. V prvním poločase měli tři šance, z toho jednou hostující hráč vykopával míč z brankové čáry. Boršičtí také několikrát zahrozili a ze standardní situace se v 18. minutě Lysoňkem ujali i vedení.

Po změně stran se Holešov opět tlačil do útoku, ovšem po zbytečné ztrátě na půlce soupeře týmu se Boršičtí dostali do brejku a do vedení 2:0. Poté Holešovští zatlačili soupeře před jeho bránu. Vypracovali si minimálně tři 100% šance, ale ke smutku jejich příznivců je nedokázali proměnit.

„Momentálně panuje v mužstvu velká nespokojenost s proměňováním šancí a i s celkovou hrou. Musím ale uznat, že soupeř byl fotbalový a v protiútocích velmi nebezpečný,“ konstatoval hrající předseda domácích Milan Roubalík.

Branky: 18. Lysoněk, 58. Kaspřák

Rozhodčí: Mejzlík,   200 diváků.