«

»

Mistrovské utkání – sobota 23.3.2019

Borsice-web-Velké Karlovice-BoršiceV sobotu 23.3.2019 v 15:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Velké Karlovice – Boršice (15. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2018/2019:
Boršice – Velké Karlovice  1:3 (0:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se čtvrtým celkem tabulky.

Hraje se první utkání jarní části sezóny 2018-2019 !!!

Napsali o nás:

VEL. KARLOVICE – BORŠICE 3:1 (3:1)

Jaroslav Valián, sekretář a vedoucí týmu Velké Karlovice: „Velmi rychle během deseti minut se nám podařilo vstřelit tři branky, přičemž Boršičtí snížili gólem do šatny.

Ve druhém poločase oba týmy hráli na udržení výsledku. My se dostali do několika šancí, ale i soupeř s přibývajícím časem otevřeli hru. Sázka na va bank jim přinesla dvě tři šance, ale podržel nás gólman Bil a skórovat již nedokázali. Zatímco soupeřova záloha a útok byly kvalitní, s obranou měli velké problémy, hráli příliš naivně.“

Branky: 14. a 25. Němec, 18. Škrobák – 43. Večeřa. Rozhodčí: Mikulášek, 77 diváků.