«

»

Mistrovské utkání – sobota 24.8.2019

Borsice-web-Napajedla-BoršiceV sobotu 24.8.2019 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Napajedla – Boršice (4. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2015/2016:  Boršice – Napajedla  0:1 (0:0),   Napajedla - Boršice  2:1 (2:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který v minulé sezóně postoupil z pátého místa 1.A třídy (krajská soutěž) – 41 bodů.

Pozice v tabulce:
Boršice – 9. místo – 2 body
Napajedla – 13. místo – 0 bodů

NPSALI O NÁS:

NAPAJEDLA – BORŠICE 3:0 (1:0)

Josef Pospíšil, trenér Napajedel: „Chtěli jsme konečně získat tři body. Od začátku jsme byli aktivní a vytvářeli dobré střelecké příležitosti. Teprve však až na konci poločasu se nám podařilo vstřelit první gól. Chvíli po obrátce jsme přežili gólovou situaci Boršic. A když v 64. minutě jsme přidali druhou trefu, bylo rozhodnuto. Naše výhra byla zcela zasloužená.“

Pavel Cigoš, trenér Boršic: „Byl to hodně složitý týden, ve kterém jsme opět doplatili na absence hráčů. Máme v kádru mnoho študáků a pracujících mimo region, i proto ve středu hrálo pohár sedm dorostenců. Bohužel i o víkendu jsem se musel vypořádat s omluvenkami čtyř krajních hráčů. I proto byli domácí v první půli o gól lepší. S nejlepší středovou řadou v soutěži se nám podařilo vyrovnat hru až po přestávce, bohužel jsme neproměnili ani jednu z mnoha šancí. A když jsme pak inkasovali dva hloupé góly, bylo po fotbale. Náladu jsme si tak spravil na dvou soukromých oslavách. Zatím doplácíme na absence, tak snad se vše s novým týdnem zlepší.“

Branky: 43. Dvořáček, 64. Kozubík, 70. Foral.

Rozhodčí: Schnürmacher