«

»

Mistrovské utkání – sobota 3.9.2016

Borsice-web-Luhačovice-BoršiceV sobotu 3.9.2016 ve 13:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Luhačovice – Boršice (5. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2015/2016:  Luhačovice – Boršice  2:4 (1:1),  Boršice – Luhačovice  1:2 (1:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na druhém místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

LUHAČOVICE – BORŠICE 6:2 (1:1)

V první půlhodině byli domácí lepším týmem. „Hráli jsme po zemi a dostávali se do slibných příležitostí. Soupeř se spoléhal spíše na nakopávané míče. Bohužel jsme inkasovali jako první, po dobře rozehraném rohovém kopu Boršic. Do poločasu jsme stačili vyrovnat lobem Davida Červenky. Hra se vyrovnala a hrál se náročný fotbal,“ konstatoval kouč Luhačovic Jan Jelínek.

Druhá půle byla divoká. Navýšili jsme skóre na 3:1, protivník ovšem přidal a snížil z přímého kopu. V té chvíli začaly Boršice kousat. Až čtvrtá trefa v podání Davida Červenky jejich snahu otopila. Poté následovaly další branky – vlastní gól na 5:2 a v samotném závěru po nádherné akci, kterou zakončil Martin Bernátek. Pro soupeře to je dost krutý výsledek,“ uznal Jelínek.

Branky: 31. a 80. D. Červenka, 59. a 70. Polách, 83. vlastní (Andrýsek), 90. Bernátek – 25. Ohnutek, 73. Zach. Rozhodčí: Dunda, 100 diváků.

Luhačovice: Kořenek – D. Červenka, O. Červenka, Polách, Br. Červenka, Suchý, Popelka, Liška, Š. Červenka, Kořenek, Bartek.

Střídali: Vičánek, Bernátek.

Boršice: Janečka – Vlček, Kaspřák, Peci, Kopčil, Brzica, Ohnutek, Plavšič, Zach, Bělaška, Hromada.

Střídali: Andrýsek, Březina.