«

»

Říj 27 2015

Mistrovské utkání – sobota 31.10.2015

Borsice-web-Chropyně-BoršiceV sobotu 31.10.2015 ve 13:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Chropyně – Boršice (13. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015:  Boršice – Chropyně  2:1,   Chropyně – Boršice  0:3.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem z jedenáctého místa tabulky.

Napsali o nás:

CHROPYNĚ – BORŠICE 4:2 (3:1)

Od prvních minut byli domácí lepší a bylo jen otázkou času, kdy padne první gól. Již ve třetí minutě se prosadil Paciorek, kterému připravil příležitost Prešnajder. O chvíli později vyvezl míč z opět výborně hrající Prešnajder a našel před brankou Paciorka – 2:0. Domácí Orli byli při chuti a předváděli pěkné kombinační akce. Ve 23. minutě si oba výborně hrající útočníci Chropyně vyměnili role, Paciorek přihrál Prešnajderovi – 3:0. Chvíli nato se po nedorozumění brankáře prosadil hlavou hostující Dufek.

Do druhé půle nastoupili hosté s třemi obránci a snažili se aktivní hrou korigovat výsledek. Orli ale předváděli aktivní hru se zajištěnou obranou. V 58. minutě po nádherné akci Prešnajdra trefil Paciorek jen tyč, ale Štěpánek dorazil míč do prázdné branky – 4:1. V závěru měl ještě šance střídající Berky, ale trefil opět tyč. V 83. minutě tečoval hlavou Dufek centr v pokutovém území, a upravil tak na konečných 4:2.

Branky:   3. a 4. Paciorek, 23. Prešnajder, 57. Štěpánek – 23. a 83. Dufek.

Rozhodčí:   Koláček,   100 diváků.

Chropyně:   Rec (46. Večeřa) – Šťasný, Lavrincsik, Urubek O., Železný, Pospíšil, Panáček, Prešnajder, J. Urubek, Stratil, Paciorek.

Střídali: Berky, Štěpánek, Hamrla, Jurčík.

Boršice:   Remeš – Groulík, Kaspřák, Ohnutek, Šustr, Filipský, Dufek, Vlček, Večeřa, Klvaňa, Hromada.

Střídali: Břzica, Náplava.