«

»

Zář 01 2015

Mistrovské utkání – sobota 5.9.2015

Borsuce-web-Bystřice pod Hostýnem-BoršiceV sobotu 5.9.2015 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Bystřice pod Hostýnem – Boršice (5. kolo). Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015:  Bystřice pod Hostýnem – Boršice 1:2, Boršice – Bystřice pod Hostýnem 2:1. Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se zdatným soupeřem z pátého místa tabulky.

Napsali o nás:

BYSTŘICE P. H. – BORŠICE 1:5 (1:3)

Domácí sehráli nepovedené utkání. V 10. minutě Ohnutek zblízka mířil do břevna, v 11. minutě Filipský šel sám na Trochtu. Domácí si vytvořili dvě šance – ve 12. minutě unikal Habanec sám na branku, gólman však jeho pokus vyrazil a z rohového kopu Krajcar střílel těsně nad. Po další chybě v domácí rozehrávce vstřelil Dufek ve 22. minutě vedoucí branku hlavou – 0:1. Za deset minut Boršice podnikly rychlý protiútok a Dufek se zblízka nemýlil – 0:2. Bystřice snížila ve 36. minutě zásluhou hlavičky Zapletala. Poté měli šanci Habanec a Zapletal, ale skóre se jim srovnat nepodařilo. Naopak ve 45. minutě se po další chybě domácí obrany radoval Šustr – 1:3.

Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, ale své příležitosti neproměnili. O výsledku bylo rozhodnuto v 58. minutě, kdy penaltu proměnil Kaspřák – 1:4. Vzápětí byl vyloučen domácí Pálka a v deseti neměla Bystřice šanci na zkorigování stavu. Oproti tomu v 90. minutě završil debakl domácích Dufek.

Branky:   37. Zapletal – 22., 34. a 90. Dufek, 45. Šustr, 58. Kaspřák.

Rozhodčí:  Ševčík – Bartoň, Zpěvák.  Diváci: 90.

Bystřice:   Trochta – Klimek, Pálka, Habanec, Tureček, Zapletal, Ondroušek, Kušík, Zámorský (48. Dluhoš), Krajcar (83. Dluhoš), Šindelek. Trenér: M. Palát.

Boršice:   Remeš – Groulík, Kaspřák (82. Brzica), Ohnutek (87. Náplava), Šustr (46. Zach), Kopčil, Filipský, Dufek, Vlček, Klvaňa, Hromada. Trenér: P. Šimeček.