«

»

Mistrovské utkání – sobota 6.4.2019

Borsice-web-Brumov-BoršiceV sobotu 6.4.2019 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Brumov – Boršice (17. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2018/2019:
Boršice – Brumov  0:4 (0:3).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se třetím celkem tabulky (první v podzimní části).

NAPSALI O NÁS:

BRUMOV – BORŠICE 0:1 (0:1)

Zdeněk Žáček, asistent trenéra Brumova: „I když jsme upozorňovali hráče, že soupeř v zimní přestávce notně obměnilo kádr, začali jsme vlažně. Byli jsme sice víc na míči, ale naše hra byla nepřesná, statická bez dostatečného nasazení a tak přes zkušenou obranu Boršic jsme se do gólových příležitostí těžko dostávali. Výjimkou byla příležitost D. Kocourka a M. Zvoníčka, kdy jeho střelu do odkryté brány zblokoval hostující obránce. Hráči Boršic čekali na svoji příležitost a dočkali se v 39 minutě, po dlouhém autovém vhazování míč propadl ve velkém vápně na nekrytého Filipského a ten s přehledem zakončil.

Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji, hrálo se převážně na polovině soupeře. Začali jsme se dostávat do gólových příležitostí, ale ani z malého vápna jsme nedokázali trefit bránu. A tak i proto nakonec skončil zápas překvapivou výhrou Boršic.“

Petr Filipský, hráč Boršic:

„Do Brumova jsme jeli překvapit, což se nám povedlo a nakonec moje trefa ze 39. minuty byla jediná a vítězná. První poločas ale byl velmi vyrovnaný. Domácí nic moc nepředvedli. Po přestávce nás ale zatlačili a měli i nějaké vyložené šance. My jsme však těsný náskok uhájili. My jsme ale mohli svůj triumf ještě přikrášlit, ale Večeřa na mou přihrávku nedosáhl a náš druhý gól ozhodčí Mičkal neuznal kvůli údajnému ofsajdu.“