«

»

Lis 03 2015

Mistrovské utkání – sobota 7.11.2015

Borsice-web-Vigantice-BoršiceV sobotu 7.11.2015 ve 13:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Vigantice – Boršice (14. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015:  Vigantice – Boršice  1:0,   Boršice – Vigantice  2:1.

Vzájemný zápas jarní části sezóny 2015/2016:   Boršice – Vigantice   5:1.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem ze třetího místa tabulky.

Napsali o nás:

VIGANTICE – BORŠICE 2:4 (0:4)

Domácí totálně nezvládli první půli. Běžela 15. sekunda, kdy domácí propadli a Šustr vstřelil vedoucí branku. Ve 23. minutě dělal brankář Slovák kličku dvěma presujícím útočníkům, jedna se mu povedla, druhá ne a na Kaspřáka zela prázdná branka – 0:2. Ve 31. minutě vyšla Boršicím nacvičená akce. Jeden z útočníků je v ofsajdové pozici a nejeví zájem o hru, druhý vběhne do prostoru a skóruje. Na konci akce byl Filipský. „Vím, že to mají Boršice nacvičené, kluky jsem na to upozorňoval, ale zase jim vyšel tento mrtvý ofsajd,“ dodal ke třetí brance domácí trenér Radomír Dian. Čtvrtým hřebíčkem do domácí rakve byla branka Hromady před přestávkou, kdy brankář Slovák nevyběhl na centrovaný míč, nastala před jeho brankou trma vrma a následný střílený centr uklidil hostující hráč do branky.

„Rozkopal jsem dva koše v kabině a nechal si to kluky vyříkat. Najednou začali bojovat, byli agresivní a dali dvě branky. Další šance jsme ještě zahodili, i když při naší hře vabank měli hosté přečíslení, které již tak dobře neřešili. Ztratili jsme zbytečně další body doma. Chyba je v hlavách a nasazení hráčů. To ukázaly diametrálně odehrané oba poločasy,“ dodal k tomu druhému a zápasovému hodnocení trenér Vigantic Radomír Dian.

Branky:    58. Musiol, 64. Kulišťák – 1. Šustr, 23. Kaspřák, 31. Filipský, 45. Hromada.

Rozhodčí:    Stodůlka,   50 diváků.

Vigantice:    Slovák – Řepka, Kožušník, Bolcek, Vičan – Lemchi, Mydlo, Musiol, Křiva (40. Kulišťák) – Paleček, Pablo (27. Paprskář).

Boršice:     Remeš – Groulík, Kaspřák, Ohnutek, Šustr – Filipský (50. Brzica), Dufek, Vlček, Zach – Klvaňa, Hromada.