«

»

Print this Příspěvek

Mistrovské utkání – sobota 7.9.2019

Borsice-web-Luhačovice-BoršiceV sobotu 7.9.2019 v 10:15 hod. začíná mistrovský zápas mužů Luhačovice – Boršice (6. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2018/2019:  Boršice – Luhačovice  1:8 (0:3),   Luhačovice – Boršice  2:1 (1:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který v minulé sezóně obsadil druhé místo v tabulce – 56 bodů.

Aktuální pozice v tabulce:
Boršice – 8. místo – 5 bodů
Luhačovice – 3. místo – 9 bodů

 

NAPSALI O NÁS:

 

LUHAČOVICE – BORŠICE 1:2 P. (1:1)

Jan Jelínek, trenér Luhačovic: „Byl to dobrý zápas. Opravdu mě to bavilo, soupeř chtěl hrát, oba týmy bojovaly. I když jsme byli jako domácí tým aktivnější, nepodařilo se nám proměnit rozhodující šance. V penaltách jsme propadli, proto bereme jen bod.”

 

Pavel Cigoš, trenér Boršic: „Jsem naprosto šťastný především z toho, že kluci získávají půdu pod nohama. Navíc se dokážeme vypořádat i s absencí jednoho dvou hráčů. I přese všechno se hrál fantastický fotbal, kterému přispěli rozhodčí. Jsou totiž článkem, který dá impulz, co se bude dít na hřišti. Ve vyrovnaném boji domácí hrozili ze standardek, my byli nebezpeční ze hry. Z těchto situací padly úvodní dva góly, my vyrovnali z penalty, kterou proměnil rodilý Boršičák Janík. Ve zbytku času to už bylo o druhém gólu, ale ten se nepodařilo dát nikomu. V penaltovém rozstřelu nám zařídil druhý bod náš mág, gólman Janečka. Podali jsme výborný kolektivní výkon, ve kterém vyčníval Lukáš Malý!“

 

Branky: 31. Slobodian – 33. Janík (pen.).

Rozhodčí: Bartoň

50 diváků.

 
Zdroj: https://slovacky.denik.cz/fotbal-okres/krajsky-prebor-borsice-ziskavaji-pudu-pod-nohama-porazily-luhacovice-20190909.html

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/mistrovske-utkani-sobota-7-9-2019/