«

»

Dub 08 2016

Mistrovské utkání – sobota 9.4.2016

Borsice-web-Slušovice-BoršiceV sobotu 9.4.2016 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Slušovice – Boršice (16. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2015/2016:  Boršice – Slušovice  1:1 (1:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem ze čtrnáctého místa tabulky.

NAPSALI O NÁS:

SLUŠOVICE – BORŠICE 2:3 (1:0)

Fotbalisté Slušovic vzdorovali Boršicím, když dvakrát v utkání vedli, ale hostům se skóre podařilo otočit.
V 72. minutě vyrovnal na 2:2 Šustr a v 83. minutě rozhodl o importu bodů do Boršic Franta.

Branky: 18. Burša, 67. Dobeš – 54. Dufek, 72. Šustr, 83. Franta.

Diváků: 100

Slušovice: Varga – Bořuta P., Lošťák, Zbranek, Čuřík, Dobeš, Klimt, Burša A., Povolný, Kryšpín, Klečka.

Střídali: Macík, Karmazín.

Boršice: Janečka – Groulík, Kaspřák, Bělaška, Šustr, Kopčil, Dufek, Vlček, Zach, Přikryl, Hromada.

Střídali: Franta.