«

»

Mistrovské utkání – úterý 1.5.2018

Borsuce-web-Boršice-Velké KarloviceV úterý 1.5.2018 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Velké Karlovice (14. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2017/2018:
Velké Karlovice –  Boršice  3:0 (1:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se sedmým celkem tabulky.

Boršice – Velké Karlovice 2:1 (2:1)

Ve svátečním odpoledni v dohrávce 14. kola krajského přeboru zavítali do Boršic hráči z Velkých Karlovic a Karolinky. Od začátku utkání se hrál oboustranně svěží fotbal a hra se přelévala ze strany na stranu. V 9 minutě domácí Hastík využil nedorozumění hostující obrany a otevřel skóre utkání. Ve 22 minutě aktivní Škrobák jen těsně minul levou spojnici branky domácího brankaře Janečky. Jak se později ukázalo, klíčová byla 34 minuta, kdy hostující stoper Mikula, zahrál rukou na brankové čáře a byl vyloučen. Kapitán domácích Kopčil z pokutového kopu zvýšil na 2:0. Domácí zřejmě ještě oslavovali gól, neuhlídali Škrobáka a ten snížil na 2:1. V 39 minutě nezafungoval hostující ofsajd systém a domácí Hastík se řítil sám na brankáře, ale v zakončení selhal.
Ve druhém poločase hosté hráli jen na 3 obránce, hra se vyrovnala a opět šance střídala šanci. A protože domácí Cigoš z velkého vápna nastřelil jen břevno a obrana Boršic pohlídala šance hostí, Boršice získali velmi důležité 3 body v boji o záchranu krajského přeboru.