«

»

Úno 18 2014

Print this Příspěvek

SK Mogul Vacenovice (I. B tř.) – SK Boršice 0 : 3 (0 : 3)

Branky:  25´Březina, 33 Vlk, ´36´ D. Klvaňa

Rozhodčí:  Zima

Sestava Boršic:  Remeš – A. Brzica, Valenta, Hromada – T. Klvaňa – Vlk (80´Březina), Budík (60´D. Klvaňa), Kuzma, Březina (46´Dvořák) – D. Klvaňa (46´Náplava), Konrád. Trenér Pavel Šimeček.

Ve svém čtvrtém zimním klání narazili Boršičané na tým, který na turnaji v Dubňanech dosud nezískal ani bod. Trenér Šimeček i tentokrát postrádal hodně hráčů, když k dlouhodobě zraněným po předešlém duelu proti Bzenci scházeli navíc i Šustr, M. Dufek a Brázdil. Boršičtí tak museli sáhnout do“ železných rezerv“ a do utkání povolali veterány Budíka (50) s Kuzmou (41) a jejich prořídlé řady doplnili i dorostenci Březina s Dvořákem. Nutno poznamenat, že všichni podali solidní výkony a zejména vůdčí Kuzmova role a Budíkova nezdolná vitalita výrazně přispěly k herní převaze i ke konečnému vítězství. O výsledku se rozhodlo už do přestávky. Nejdříve sice D. Klvaňa hlavou orazítkoval pouze břevno, ale v 25´ po „olympijském“ slalomu D. Klvani přes tři hráče už chytrá hlavička dorostence Martina Březiny přesně zapadla za záda bezmocného gólmana Vacenovic – 0 : 1! O pár minut později si Vlk šikovně hrudí dokázal zpracovat přetažený Budíkův centr zleva a pohodlně do prázdné brány skóroval podruhé – 0 : 2! Produktivní boršickou desetiminutovku poté završil D. Klvaňa, kterého skvělou kolmicí za obranu uvolnil jeho parťák na hrotu Konrád – 0 : 3!

Druhé dějství už žádnou brankovou úrodu nepřineslo, přestože ke vstřelení gólu si obě mužstva vypracovala dostatek příležitostí. Při dvou nebezpečných pokusech „olejářů“ se však Remeš vytáhl a soupeři nedovolil ani čestný úspěch, na druhé straně se mladíci Náplava s Dvořákem před brankářem dobře nezorientovali a zkušený D. Klvaňa své lépe postavené spoluhráče patrně s přicházejícím šerem přehlédl…

Další výsledky 4. kola:   Dubňany – Hodonín 1 : 3, Bzenec – Ratíškovice 7 : 0, Krumvíř – Milotice 6 : 2 (předehráno).

V příštím utkání ZT v Dubňanech se Boršice střetnou s FK Baník Ratíškovice v neděli 23. února 2014 od 13 hodin. JH

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/mogul-vacenovice-sk-borsice-0-3-0-3/