«

»

Print this Příspěvek

Přípravné utkání – sobota 7.3.2020

Borsice-web-Dubňany-BoršiceV sobotu 7.3.2020 ve 14:00 hod. začíná přípravný zápas mužů Dubňany – Boršice na umělé trávě Dubňany.
Boršice hrají krajský přebor – v podzimní části sezóny obsadili 7. místo v tabulce, 19 bodů.
Dubňany hrají krajskou soutěž, 1.A třídu – v podzimní části sezóny obsadili 8. místo v tabulce, 16 bodů.

 

NAPSALI O NÁS:

 

Komentář k 6-tého přípravnému zápasu Baník,,A“ : SK Boršice 5:3 (2:1), aneb: Tak jsem to viděl já ?. (trenér Dubňan)

V sobotu 7.3.2020 jsme sehráli předposlední zápas zimní přípravy a soupeřem bylo kvalitní mužstvo SK Boršice hrající KP zlínska (7. místo s 19 body), které mělo ve svém středu hráče, kteří nastupovali i ve vyšších soutěžích – hodně se mi líbili hráči č. 6 a 7?!
Utkání jsme zvládli výsledkově a částečně i herně (stále vidím některé nedostatky, na kterých musíme zapracovat☝️, ale tohle je věc do ,,kabiny“?).
Nastoupili jsme v této sestavě: I.Novotný (46.min. M.Nedvědík) – J.Chludil,A.Kratochvíl,V.Klimek,O.Krejčiřík – D.Sviták,A.Kordula (55.min. D.Juřica),L.Noga, J.Eremiáš (55.min. M.Bidmon) – L.Čerňan, M.Soldán (70.min. E.Antoš), připraven byl ještě T.Wagner ?.
Skóre zápasu se měnilo už v 15 min., kdy branku na 1:0 střílí z trestného kopu s následnou tečí ve zdi, Ondra Krejčiřík?. Zhruba v 20 min. přehazujeme navzájem pravého a levého krajního záložníka z důvodu znesnadnění ,,průchodnosti“ naší levou obrannou stranou?! V 26 min. po lehké ztrátě míče z našeho autového vhazování u soupeřovi ,,16-tky“ podniká protivník rychlý útok, který nedokážeme zastavit (třetí taková akce ve třetím zápase a příčina je u mě jasná…☝️). Následné zakončení stanoví průběžný stav na 1:1☝️! Ve 41 min., po perfektní kombinační akci na naší levé útočné straně, střílí svou druhou branku opět Ondra Krejčiřík a upravuje poločasový stav zápasu na 2:1?. Do druhého půle jsme provedli pouze dvě systémové změny (stále ,,trošku testujeme“ složení středu zálohy – ale ne jenom tam to potřebuje ,,vyladit“ …☝️). Bohužel v 49 min. kope soupeř rohový kop a po následném obranném ,,zkratu“ zahrává penaltu, z které vyrovnává na 2:2☝️! V 55 min. resp. 70.min. přichází ke střídání a zapojení se dalších tří hráčů do zápasu ?. V 57 min. zvyšuje Lukáš Čerňan po individuální akci na 3:2 a v 65.min. opět Lukáš dává na 4:2 po přihrávce aktivního Dana Juřici? (jen malá připomínka: i ,,dolů“ se musí ve sprintu, ale to platí vlastně pro všechny členy teamu ☝️)! Houževnatý soupeř snižuje na 4:3 prakticky okamžitě (děláme individuální chyby při bránění a přistupování k hráčům☝️) a to v 65 min.a nadechuje se k vyrovnání☝️! Veškerou jeho snahu ukončí v 89 min. branka Michala Bidmona na 5:3, kterou mu připravil doslova na ,,zlatém podnose“ těžko udržitelný Lukáš Čerňan?!
Závěrečné hodnocení: Škoda některých individuálních chyb při obdržených brankách a taky další 2 – 3 akce soupeře si ,,koledovali“ o gól ☝️ (i my jsme měli 2 – 3 příležitosti, ale ne vždy se nám podaří protivníka tzv. ,,přestřílet“☝️) a přitom pevně semknuté mužstvo při bránění s kvalitními individuálními výkony je základ?.
Generálku máme sehrát v neděli v 14.00 se Strážnicí a já bych si už moc přál přírodní trávník, jenomže kde ….???☝️

Zdeněk Horák, trenér s licencí ……

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/pripravne-utkani-sobota-7-3-2020/