«

»

Čec 23 2013

Print this Příspěvek

Sdělení rodičům a trenérům přípravek SK Boršice

Vážení rodiče, trenéři

rádi bychom touto cestou reagovali na nastalou situaci, která se vyvinula u přípravek SK Boršice, kdy Jirka Moravčík se rozhodl ukončit trenérskou činnost v našem klubu.

Vzhledem k tomu, že tato skutečnost přišla celkem nečekaně, tak jsme potřebovali čas, abychom zareagovali adekvátně v rámci potřeb přípravek. Dnes je stav věcí takový, že jsou zajištěni trenéři k Vašim ratolestem a je dohodnuta užší spolupráce s 1.FC Slovácko, než byla doteď. Tímto bychom chtěli dementovat zprávy o konci přípravek v našem klubu a zprávy o tom, že v Boršicích se zajímáme jen o výkonnostní fotbal.

Rádi bychom v měsíci srpnu (termín ještě sdělíme ) udělali setkání s Vámi a dětmi na hřišti v Boršicích a při nějakém programu pro děti si povyprávěli o budoucnosti i s novými trenéry.

Sdělení zasíláme i Jirkovi Moravčíkovi, protože si jeho práce velmi vážíme!!! A rádi ho u nás zase uvidíme! Přesto bychom se s tebou, Jirko, rádi rozloučili, protože těch 12 let se jen tak nezapomíná a taktéž ti poděkovali. Předseda klubu se ti ozve.

Přejeme Vám i dětem super prázdniny a co nevidět zase na hřišti ….

Výbor SK Boršice

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/sdeleni-rodicum-pripravek-sk-borsice/