Branky:  47´Konrád, 59´Ohnutek, 89´M. Dufek – 26´Posolda, 67´Oplt, 77´Janečka

Rozhodčí:  Jiří Vlašic – Roman Bednařík, Martin Fišera

Diváci:  120

Rohy:  10 : 3

Sestava Boršic:  Remeš (46´Kučík) – Hromada, Zach, Horák, Mušálek  – T. Klvaňa (46´Činčala), Kopčil, Ohnutek (75´Vlček), Zelinka – M. Dufek (46´Náplava) , Konrád (75´M. Dufek). Trenér Pavel Šimeček.

Sestava Morkovic:  Vrba (46´Veselý) – Havlík, Rozsypal, Horňák, Šimončuk – Janečka, Handl, Huška, Křížek – Oplt,Posolda. Další náhr. Novák, Koláček. Trenér  Jiří Janecký.

Loňský neúspěšný divizionář se do Boršic vrátil po dvou letech, kdy se po porážce 3 : 2 musel sklonit před nadšením domácího nováčka a ačkoli tentokrát šlo jen o přípravu, očekával se kvalitní zápas. Tým trenéra Janeckého od té doby doznal výrazných změn  – absence někdejších regionálních hvězd Žourka, Valáška (dnes oba Rakousko) či Hladkého (zdrav. problémy),  návrat Hanáků do kraje hned po jediné divizní sezóně tak ani moc nepřekvapuje…  Trenér Šimeček mohl znovu počítat se všemi třemi nováčky, ve čtyřčlenné obranné řadě však indisponované Vlčka s Martincem nahradili  Zach s Mušálkem, obětavě navíc hrajícím s poraněným kolenem… Stejně jako před týdnem opět scházel zraněný Šustr a čerstvě i starší z bratrů Klvaňů Dušan, pobývající na dovolené.

Zelenožlutí vstoupili do utkání impozantně a už v 1´utekl za obranu Konrád a kousek za malým vápnem nabil nabíhajícímu M. Dufkovi, ten však skulinu mezi tyčemi a gólmanem Vrbou nenašel. Nevyužitá tutovka však domácím neubrala na chuti a už po pěti minutách Konrád z opačné strany znovu naslepo hledal volného M. Dufka, míč však k němu tentokrát nedoputoval. Hosté se poprvé dostali na dostřel domácí klece až ve 21´, kdy po Mušálkově zaváhání ve vápně se akci snažil zakončit Křížek, Remeše však z úhlu nezaskočil. O pět minut později však domácí obrana nedůsledně pokryla stříleckého štírka Posoldu, jenž chytrou tečí Huškovy přihrávky z levé strany usměrnil míč k bližší tyči za Remešovými zády a poslal hosty do nečekaného vedení – 0 : 1! Domácí se rychle oklepali a ve 29´se blafákem až za Vrbova záda prosmýkl hbibý Ohnutek, z úhlu však místo střely zvolil jen přihrávku bez adresáta. Vzápětí měl vyrovnání na hlavě T. Klvaňa, vracející se Vrba však stačil míč zpod břevna vytěsnit na roh. Poté aktivní Konrád znovu připravil dobrou pozici pro zakončení svému parťákovi v útoku M. Dufkovi, ten se však nechal od míče odstavit až příliš snadno. Ve 38´neudržitelný Many tentokrát nabil Zelinkovi, Vrba mu však skokem pod nohy skórovat zabránil. Pět minut před přestávkou způsobil oživení na place rutinér Kopčil, jehož standardka z notné dálky a mířící přímo do vinklu Vrbu pořádně vystrašila. V závěru první půle mohl skóre srovnat opět Zelinka, jenž po levé straně lehce unikl svému strážci, sám před Vrbou však místo vhodnější střely hledal ještě někoho z nabíhající spoluhráčů a o míč nakonec přišel.

Zaslouženého vyrovnání se tak domácí dočkali až krátce po změně stran, kdy dotírajcí Konrád připravil jednoho ze stoperů o balón a s přehledem jej umístil k pravé tyči za překonaným náhradním gólmanem Veselým – 1 : 1! V 53´mohl domácí poslat do vedení střídající Náplava, ale při zakončení nebyl dostatečně důrazný. V 57´musel Veselý čelit i vydařené Činčalově střele, kterou vytáhl na roh. Trvalou převahu domácí borci tak přetavili v druhý gól až v 59´, kdy se v závaru před morkovickým gólmanem pohotovou hlavičkou prosadil Ohnutek – 2 : 1! Zhruba po hodině hry však Boršičané v úmorném vedru v tlaku povolili a hostům přenechali střed pole. Ti toho dokázali i brzy využít a v 67´přesnou Opltovou hlavičkou pod břevno vyrovnali – 2 : 2! Dosavadní herní pohoda Boršic se záhy vytratila a soupeř toho dokázal náležitě využít, když ze skrumáže před Kučíkem se prosadil Janečka – 2 :3! Domácí se však nehodlali s hrozící porážkou smířit a v samém závěru zajímavého zápasu, v němž měli většinou navrch, M. Dufkem, číhajícím u zadní tyče, konečný výsledek alespoň srovnali – 3 : 3!