«

»

Kvě 02 2013

Print this Příspěvek

SK Boršice – FC RAK Provodov 2 : 2 (1 : 1)

20. kolo KP mužů – neděle 21.4.2013 od 16 hod. v Boršicích

Branky:  Konrád, D. Klvaňa – Ulman, Chalupa

„Rozhodčí“:  Šumšal Václav – Vacula Stanislav, Krajča Jaroslav

Delegát KFS Zlín:  Vrba Jaroslav

Diváci:  180

Sestava Boršic:  Remeš – Hromada, Vašek, Mušálek – Vlček – Mikulčík (53´Činčala), M. Dufek, Kuzma (70´T. Klvaňa), Šustr – D. Klvaňa, Konrád. Trenér Pavel Šimeček.

Sestava Provodova:  Máčala – Hnilo, Bůžek (59´Burša), Hellebrand, Malaník (89´Mlček)- Gargulák, Březík, Chalupa, Beňo – Slončík, Ulman. Trenér Josef Rak.

Jakkoli detailně rozebírat tuto „fotbalovou šaškárnu“, jak ji v závěru tohoto jinak atraktivního zápasu ve své hlasatelské vsuvce trefně označil komentátor pořádajícího klubu pan Vítězslav Martinák a v němž se pod slovutnou hlavičkou FAČR svévolně ujal hlavní role rozhodcovský duet z nedalekého Dolního Němčí a Bánova, ani nestojí za čas a námahu. Líto nám může být jen všech aktérů, ať už na hřišti či v hledišti, kteří si v očekávaní kvalitní sportovní zábavy museli nechat uvedenými protagonisty pokazit jinak pohodovou, prosluněnou neděli. Také velká škoda, že domácím funkcionářům scházelo více odvahy a fundované erudice, aby nechali prověřit, zda i „kdosi“ z řádně evidovaných členů FAČR, jenž v tomto utkání měl plnit velmi důležitou roli, byl  náležitě  „zdravotně způsobilý“…. Vše tak nakonec proběhlo v duchu řádů, nařízení, pokynů a hlavně s identifikací FAČR a po zaplacení členského poplatku, takže je vše naprosto v pořádku! Vždyť „pořádek musí bejt“, říkal už Švejk….. JH

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/sk-borsice-fc-rak-provodov-2-2/