«

»

Zář 09 2013

Print this Příspěvek

SK BORŠICE – FC RAK PROVODOV 3 : 1 (1 : 1)

Branky: 1´Konrád, 60´z pen. a 85´ D.Klvaňa – 35´Slončík
Rozhodčí: Karel Mičkal – Karel Chlevišťan, Josef Dostálek
Delegát KFS Zlín: Aleš Ligas
ŽK: 1 : 1 (Hromada – Bůžek)
ČK: nikdo
Rohy:
Diváci: 250

Sestava Boršic: Remeš – Hromada, Horák, Martinec – Kopčil – Zelinka (84´Zach), M. Dufek (87´Náplava), Činčala (61´Vlček), Šustr (72´T. Klvaňa) – D. Klvaňa, Konrád. Další náhr. Mušálek. Trenér Pavel Šimeček.

Sestava Provodova: Zámorský – Hnilo, Beňo, Bůžek, Gargulák – Josefík, Březík, Chalupa, Ulman – Slončík (61´Malaník), Kříž (78´Máčala).Další náhr. Hellebrand, Mlček a Brebis. Trenéři Aleš Hellebrand a Josef Rak.

Komentář Zlínského dne: „Začátek utkání byl z obou stran divoký. V první minutě měli domácí dvě tutovky a tu druhou proměnil Konrád. O tři minuty později měli na druhé straně velké šance na vyrovnání Slončík a Ulman, ale gólmana Remeše se jim překonat nepodařilo. Ve 20. minutě mohl zvýšit na dvoubrankový rozdíl domácí Konrád, sám postupoval na brankáře Zámorského, ale ten jej vychytal. Domácí byli v první půli bojovnější, hosté zase byli kombinačně aktivnější a ve 35. minutě se o vyrovnání zasloužil Slončík. Dramatických situací bylo dost k vidění i po přestávce, v 54. minutě Remeš zneškodnil Ulmanovi pokutový kop a vzápětí měl dobrou šanci na druhé straně Konrád a Kopčilova střela skončila na tyči. Po hodině hry se kopala penalta pro změnu proti Provodovu a D. Klvaňa ji proměnil. V 85. minutě pak otevřeného prostoru využil D. Klvaňa, který vtipným lobem přidal třetí úspěch.“

Více později… JH

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/sk-borsice-fc-rak-provodov-3-1-1-1/