«

»

Bře 29 2013

Print this Příspěvek

SK Boršice – FC Slovácká Sparta Spytihněv 2 : 6 (1 : 3)

Branky:  Konrád, M. Dufek – Večeřa 2, Bančák, Foltýn, A. Horsák, Gröpl

Sestava Boršic:  Remeš – Mušálek, Vašek,  T. Klvaňa- Hromada, Kuzma, M. Dufek, Vlček, D. Klvaňa – Činčala, Konrád. Střídali:  Kučík, Náplava, Daněk. Trenér Pavel Šimeček.

Sestava Spytihněvi:  Hájek – Foltýn, Barot, Lysoněk, Pantálek – Kovář, A. Horsák, Borusík, Habanec – Večeřa, Bančák. Střídali: Harásek, Krejčí, Kovařík, Gröpl. Trenér Josef Pospíšil.

V generálce  na fungl nové umělce SK Baťov v Otrokovicích za Společenským domem lídr krajského přeboru proti divizionáři od řeky Moravy totálně propadl. Omluvou přitom nemůže být ani absence několika hráčů (‚David Kopčil, Ondřej Martinec, Václav Šustr) Slováčtí Sparťané, čerstvě posílení trojlístkem z ligového Slovácka ve složení Ondřej Lysoněk, Jan Foltýn a Tomáš Borusík a znovu také se  „ztraceným synem“ Ondřejem Večeřou na hrotu, dominovali nejen v rychlosti a kondici, ale tentokrát i po herní stránce. S výjimkou úvodní pasáže, kdy po naivní chybě gólmana Adama Hájka krátkou chvíli o gól prohrávali, po většinu duelu jasně ovládali celou hrací plochu a přímočarým přechodem do útoku uváděli o poznání méně pohyblivé středopolaře Boršic do role statistů. Jejich už tak vysoký brankový příděl přitom mohl být ještě vyšší, ale řadu gólovek „rudí ďáblové“ mnohdy až trestuhodně zahodili nebo je zejména po změně stran vychytal náhradní gólman Boršic Michal Kučík. Předsezónní konfrontace dvou předních týmů slováckého regionu tak vyzněla  pro celek z vyšší soutěže až příliš jednoznačně ….

JH

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/sk-borsice-fc-slovacka-sparta-spytihnev-2-6-1-3/