Branky: 20´a 43´ M. Dufek, 24´a 66´Konrád – 14´Kučera, 52´Sedlář, 72´M. Huťka
Diváci: 130
Rohy: 3 : 4

Sestava Boršic: Remeš – A.Brzica,Kopčil, T.Klvaňa – Daněk, Zach, Kuzma, Vlček, Mikulčík – M. Dufek, Konrád. Střídali Blažek, Náplava, Mušálek. Trenér Pavel Šimeček.

Sestava Napajedel: Krajča – Bejtkovský, Zavadil, Vrága, Žáček – Dufka, Semela, Plachý, Kutňák – D.Kučera, M.Huťka. Střídali Večeřa, Havránek a Sedlář. Trenér Ing. Martin Onda.

Ke středečnímu přípraváku si Boršičané pozvali v minulé sezóně druhý tým moravsko-slezské divize, sk. D z Napajedel. Po oslabeném Kyjovu, jemuž nebylo nijak složité nasázet pětku, tentokrát do Boršic zavítal soupeř poněkud silnějšího kalibru. Domácí trenér Šimeček se před duelem netajil obavami, neboť z různých důvodů se musel obejít bez omluvených Vaška, Martince, Hromady, Činčaly a Šustra.

Úvodní minuty podle očekávání patřily sebevědomým hostům, kteří lépe drželi míč a po nápaditých kombinacích se brzy dostali do několika gólových příležitostí. Po jedné z nich ve 14´nabil M. Huťka z levé strany důraznému D. Kučerovi a ten zblízka poprvé zavěsil míč pod víko – 0 : 1! Vzápětí mohl navýšit vedení Fatry Dufka, ale na Remeše nevyzrál a krátce po něm sám před boršickým brankářem selhal i střelec úvodního gólu D. Kučera. Trest pro favorita za jeho laxní koncovku přišel ve 20´, v níž po bleskovém protiútoku Konrád zleva přesným centrem naládoval M. Dufkovi, jenž z voleje levačkou nedal Krajčovi žádnou šanci – 1 : 1! Domácí borce vyrovnávací gól náležitě povzbudil a už za další čtyři minuty po krásné nabídce ze středu hřiště Konrád snadno upláchl Bejtkovskému, poté kličkou obešel i vybíhajícího Krajču a z úhlu levačkou nečekaně převážil misku gólových vah na domácí stranu -  2 : 1! Srovnat mohl ve 29´ šikovný Kutňák, ale  místo individuálního zakončení svůj nájezd pokazil alibistickou přihrávkou na obsazeného Dufku. Dvě minuty před přestávkou pak domácí útočná tykadla M. Dufek-Konrád vytvořila v hostujícím obranném ementálu další díru a po ukázkové spolupráci a nezištné Konrádově přihrávce M. Dufek boršickou lekci z produktivity ještě umocnil - 3 : 1!

Kdo by čekal, že po obrátce ambiciózní soupeř z vyšších fotbalových pater udělá řádění trpaslíka přítrž, nedočkal se. A to ani poté, co v kabině z důvodu lehčích zdravotních problémů musela zůstat i další z domácích opor – stoper Kopčil. Provizorně seskupená obranná trojice A.Brzica-T.Klvaňa-Mušálek sice v 52´nedokázala zastavit střídajícího Sedláře, jenž po průniku středem obrany obstřelil i střídajícího Blažka a snížil na 3 : 2, ale obětavě hrající žlutozelená defenzíva pak toho už divizionáři příliš nedovolila. Naopak v 66´si boršická esa Konrád-M.Dufek zopakovala fotbalovou parádu ze závěru první půle s tím rozdílem, že tentokrát po ideální gólové přihrávce M. Dufka míč za Krajčova záda s citem dopravil jeho komplic Konrád – 4 : 2! Skóre se pak měnilo ještě jednou a naposledy v 72´, kdy jinak výborný A. Brzica po drobném zaváhání fauloval v blízkosti šestnáctky a napajedelský šutér M. Huťka z trestného kopu s přehledem našel škvíru mezi Blažkovými tyčemi – 4 : 3! Příležitost k vyrovnání měli hosté ještě v 76´, ale M. Kučera ani nadvakrát Blažka nepropálil. Naopak rovněž dvakrát mohl v závěrečných minutách pojistit boršické vedení mladý Daněk, ale ani on na zkušeného Krajču nevyzrál.

Skalp předního divizního týmu, byť pouze v přípravném utkání, má jistě svůj význam. Pro mužstvo Boršic by měl především vítanou vzpruhou před závěrečnou fází přípravy na novou sezónu.