Branky:   5´, 22´ a 36´ Zlínský, 15´ Martin Zalubil
Hlavní rozhodčí:  Horehleď (Veselí n. Mor.)

Sestava Boršic:  Remeš – Martinec, P. Dufka, Vojtěšek – Vlček – A. Brzica, Činčala,  Mikulčík, Hromada – F. Brzica, Náplava. Trenér Pavel Šimeček.

Sestava Hluku:  Fojtík –Říha, A. Machala, Kachlík, J. Machala – O. Machala, Martin Zalubil, Minařík, Hlaváček – Zlínský, Miroš. Střídali: Michal Zalubil, Masařík, Hrdina, Šimčík. Trenér Libor Soldán.

Utkání proti lídrovi turnaje nezastihlo svěřence trenéra Šimečka v optimálním rozpoložení, když z různých důvodů scházeli Kopčil, Kuzma, M. Dufek, Konrád, Zach, Forman, Posolda, Zelinka, Sokol a Oslzla, navíc mladý kunovický bek T. Klvaňa se po pár týdnech vrátil zpátky do Kněžpole. A tak po dlouhé zdravotní pauze obětavě v rámci svých možností vypomohl i obránce Petr Dufek, jehož začátkem března čeká operace kolena. Naopak v rekonstruovaném týmu Libora Soldána se po návratu z Rakouška hattrickem skvěle uvedl 33ti letý hlucký odchovanec Aleš Zlínský.

Vše podstatné se událo v průběhu první půle, v níž citelně oslabení Boršičané na rozjeté Hlučany vůbec nestačili. Brankový účet zápasu otevřel už v 5´ bombou z malého vápna Zlínský – 0 : 1! Když po dalších deseti minutách přidal druhý gól Martin Zalubil, jenž využil Vojtěškova zaváhání a po přihrávce Zlínského přeloboval vyběhnutého Remeše, o vítězi utkání bylo fakticky rozhodnuto – 0 : 2! Ve 22´ si Zlínský šajtlí z hranice velkého vápna vychutnal Remeše podruhé a upravil na 0 : 3! O čtvrtý gól se nejvíc zasloužil Minařík, který se protáhl podél brankové čáry a nabil Zlínskému na hattrick – 0 : 4!

Ve druhé půli tým Boršic sice už neinasoval a naopak z ojedinělých akcí F. Brzicou a Náplavou dokonce i ohrozil Fojtíkovu branku, jejich zakončení ale scházela přesnost. Do černého se už nepodařilo trefit ani  Hlučanům, když Hlaváček hlavou mířil pouze do břevna a Martin Zalubil odražený míč následně poslal do oblak. S ohledem na průběh zápasu byla výhra Hlučanů od začátku jasná a zcela zasloužená. Příští utkání ZT ve Veselí n. Mor. hrají Boršice v neděli 26.2.2012 od 14 hod. proti Ostrožské Nové Vsi. Pokud firma E.ON připojí během příštího týdne elektřinu do rozvodny umělého osvětlení na veselské umělce, je možné, že ještě před tímto nedělním utkání bude v pátek v podvečer sehráno odložené utkání 4. Kola ZT FC Veselí n. Mor. – SK Boršice, přesný termín tohoto utkání však není ze strany pořadatele ještě potvrzený. JH