«

»

Kvě 02 2013

Print this Příspěvek

SK Vlachovice – SK Boršice 1 : 4 (1 : 2)

Branky: 1´Šimoník – 19´M. Dufek, 22´Konrád, 60´a 85´D. Klvaňa

Rozhodčí:  Slavík Miroslav – Krajča Jaroslav, Veselský Roman

Delegát KFS Zlín:  Valůšek Josef

Diváci:  100

Sestava Vlachovic:  Bodlák – Kolouch (46´Milch), Šuráň (86´Bartoš), Graclík, Míča (77´Olejník), Šimoník, Vavrys, Faldík, Horáček, Hovězák, Plšek. Trenér Pavel Charvát.

Sestava Boršic:  Kučík – Mušálek, Vašek, Martinec – Vlček – Hromada (64´T. Klvaňa), M. Dufek, Činčala (86´Náplava), Šustr (89´Daněk)- D. Klvaňa, Konrád.  Další náhr. Remeš. Trenér Pavel Šimeček.

Mladíci nováčka soutěže, v jehož základní jedenáctce figurovalo hned 6 hráčů ve věku do 20 let, vletěli do zápasu jako valašský uragán a už v 1´po zmatcích před debutujícím gólmanem Kučíkem zapomenutým Šimoníkem otevřeli skóre - 1 : 0! Krátce nato mohli jít domácí až do tříbrankového vedení, v jednom případě zachránila Boršické od pohromy tyč a v dalším se parádním zákrokem uvedl právě Kučík. Na hrbolatém trávníku se hosté dostali ke slovu až po čtvrthodině, průbojný Mušálek a ani agilní Šustr s Konrádem se však zatím neprosadili. V 19´však hosté předvedli na levé straně přesnou a rychlou kombinaci a na jejím konci Konrád přetaženým přesným centrem našel hlavu nabíhajícího M. Dufka, domácí mladík mezi tyčemi Bodlák navíc míč podběhl a jeho zaváhání tak hosté s přehledem využili – 1 : 1! O tři minuty později domácí obrana na půlící čáře vyrobila hrubici, D. Klvaňa vyslal do úniku rychlonohého Konráda a ten po blafáku Bodlákovi dostal hosty do laciného vedení – 1 : 2! O chvíli později hosté faulovali v hloubi pole, k míči se postavil 17-letý Plšek, aby ke své smůle pumelicí z velké dálky napálil jen břevno za bezmocným Kučíkem. Tento moment patrně rozhodl o dalším vývoji utkání, neboť Boršičané se postupně uklidnili v rozehrávce a po obrátce už dění na hřišti s přehledem opanovali. Jejich narůstající převahu po další velké chybě domácích obránců potrestal šourákem od tyče po samostaném nájezdu D. Klvaňa – 1 : 3! Pár minut před koncem pak uzavřel brankový účet znovu D. Klvaňa, jenž zamířil přesně do vinklu přes zeď po rozehraném nepřímém kopu z 15 metrů – 1 : 4! Jakkoli tento výsledek vypadá jednoznačně, nebýt naivních chyb a smůly domácích hráčů, mohl být konečný stav klidně i obrácený. Na žádné „kdyby“ se ale nehraje a vyzrálejší Boršičané tak nakonec snaživému soupeři uštědřili  možná i užitečnou lekci z produktivity… JH

Další výsledky 21. kola: 1. Valašský FC – Kateřinice 3 : 1, Chropyně – Luhačovice 1 : 0, Slušovice – Vsetín 1 : 2, Holešov – Vigantice 1 : 1, Provodov – Bystřice p. Host. 2 : 2, Uh. Brod – Vel. Karlovice 1 : 0.

 

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/sk-vlachovice-sk-borsice-1-4-1-2/

1 comment

  1. http://healthraport.cz

    Zajímavě zpracované téma. Velice dobrý post!

Komentáře byly zablokovány.