Úno 04 2013

Sokol Ořechov – SK Boršice 1 : 1 (0 : 1)

2. kolo ZT ve Veselí n. Mor., sobota 2. února 2013 od 14 hod.

Branky:  Lukáš Konečný – Manfred Konrád

Favorizované Boršice v utkání postrádaly zejména veterány Kuzmu (nemoc) s Činčalou (zranění) a od 10. minuty zápasu pak i dalšího zkušeného borce Kopčila, jemuž se obnovilo zranění kolena a po vyšetření ze zlínské nemocnici jej čeká  artroskopický zákrok. Ořechovští zkoušeli několik potenciálních posil a přestože byli od začátku pod očekávaným tlakem lídra KP, dokázali kontrovat několika povedenými střeleckými pokusy, které však ve 2 případech skončily na břevně a při dalších museli jak Remeš v 1. půli, tak i navrátilec Kučík ve druhé části zápasu vytáhnout bravurní zákroky, aby uchránili svůj tým od pohromy. To Boršičanům se v koncovce nedařilo vůbec a nedokázali skŕovat ani z těch nejvyloženějších pozic. Gólově se tak prosadili pouze jednou, když Konrád v 45. min. uklidil do odkryté branky Šustrovu nabídku zleva. Překvapivě dobře hrající soupeř však v 70. min. z brejku vyrovnal gólem L. Konečného a ve zbytku zápasu bojovným a odhodlaným výkonem nečekanou remízu uhájil.

Další výsledky 2. kola:  Velká n. Vel. – Nedachlebice 1 : 3, Veselí n. Mor. – Hluk 3 : 3, Dol. Němčí – Ostr. Nová Ves 4 : 3.

Průběžné pořadí:  1. Boršice 4 body 7 : 3, 2. Dol. Němčí 4 body 6 : 5, 3.-4. Velká n. Vel. a Ostr. Nová Ves 3 body 6 : 4, 5. Nedachlebice 3 body 5 : 7, 6. Hluk 2 body 5 : 5, 7. Ořechov 1 bod 1 : 3 a 8. Veselí n. Mor. 1 bod 4 : 8.

Příští 3. kolo:  sobota 9.2. Hluk – Velká n. Vel. (12,00), Boršice – Dol. Němčí (14,00), neděle 10.2. Ostr. Nová Ves – Veselí n. Mor. (12,00), Nedachlebice – Ořechov (14,00).