«

»

Srp 05 2013

Print this Příspěvek

TJ Nivnice – SK Boršice 0 : 2 (0 : 0)

Neděle 4.8.2013 od 17,30 hod., poslední přípravné utkání mužů před KP

Branky:  54´Michalec vlastní, 67´Ohnutek

Sestava Nivnice:  Rybnikář – Michalec, Velecký, Ligas P., Krč – Smítal, Straňák R., Bortel, Krajčovič – Bartoš, Straňák L. , náhr. Ryšávka, Smítal, Slezáček, Holboj. Trenér Roman Pagáč.

Sestava Boršic: Remeš – Hromada, Zach, Vlček, Martinec, Zelinka, Kopčil, Ohnutek, Šustr, Činčala, M. Dufek., náhr. Kučík, Mušálek, Konrád, T. Klvaňa, Náplava. Trenér Pavel Šimeček.
Letní přípravu zakončili fotbalisté Boršic na hřišti nováčka I. A třídy v Nivnici. Domácí trenér Pagáč postrádal Pitnera, Hladiše, Lukeše a zraněného Boďu, hostujícímu kouči Šimečkovi scházeli zranění Horák s D. Klvaňou. Přestože si favorit po celý zápas udržoval herní převahu, se zakončením byl na štíru. Hosté hrozili pouze z ojedinělých protiútoků, ale k přímému ohrožení Remeše se dostali až v samém závěru.

Góly tak padaly až ve druhé části utkání. Nejdříve si v 54´domácí Michalec srazil do vlastní sítě Kopčilovu dorážku a v 67´upravil konečný stav Ohnutek. Domácí pak mohli výsledek zkorigovat, ale Holboj obě své šance zahodil. Boršičané zklamali nepřesnou rozehrávkou a zejména komplikovanou a naprosto jalovou koncovkou. Před startem podzimní části soutěže navíc trenéru Šimečkovi prohloubila vrásky na čele ztráta dalšího ofenzívního hráče, a to záložníka Šustra, jenž si už po pár minutách přivodil svalové zranění. Naopak po dvoutýdenní pauze se do hry už  zapojil útočník Konrád.  JH

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/tj-nivnice-sk-borsice-0-2-0-0/