Branky:   80´ Kratina – 1´ Náplava, 12´, 22´ a 63´ M. Dufek
Hlavní rozhodčí:  Štipský (Veselí n. Mor.)
Diváci:  20
Rohy:    4 : 5

Sestava Bzence:  Pelíšek (70´ Zeman) – M. Dulovecz (78´ Říha), Linhart (46´ Valenta), Hrotek, T. Dulovecz (70´ Šebesta) – Škodík (70´ Kratina), Dobeš – Březina, Vítek, Hoša – Kasala. Trenér Libor Škodík.

Sestava Boršic: Remeš (46´ Blažek) – A. Brzica (46´ Hromada), Vašek, Martinec – Kopčil – Konrád, Kuzma, Mikulčík, Náplava (46´ Vlček) – M. Dufek, Činčala. Trenér Pavel Šimeček.

Proti bzeneckému Slovanu Boršičané sérii letošních zimních přípraváků začali a se stejným soupeřem ji zápasově i zakončili. V obou případech se jednalo o konfrontaci dvou vyspělých repreznetantů sousedních krajských přeborů. Jestliže před dvěma měsíci zápas na veselské umělce skončil zaslouženou remízou 1 : 1, na dobře připraveném přírodním trávníku v Těmicích rozhodli o výsledku Boršičané už během úvodní čtvrtiny utkání, kdy bzenecký lodivod Škodíl zkoušel nové rozestavení, které ale jeho tým ještě náležitě nevstřebal. A tak ve zbytku herního soustředění Bzence ve Skiareálu v Osvětimanech měli jeho svěřenci určitě důvod přemýšlet i nad tím, kde hledat chyby…. Naopak boršickým borcům lze jen popřát, aby jim chuť, nasazení a bojovnost z tohoto duelu vydržely i do nedělního ostrého startu v Rožnově pod Radhoštěm, kde nastoupí k úvodnímu jarnímu mistráku proti 1. Valašský FC.

Na přání pořádajícího klubu se nakonec začalo o půl hodiny dřív než bylo avizováno, a tak kdo dorazil až na 15 hodin, přišel hned o tři góly. Všechny padly do sítě exligového nestora Pelíška, ten první už v 1´, v níž mladý Náplava využil nedorozumnění soupeře při pokusu o vystavení do ofsajdu a rychlé otevřel brankový účet – 0 : 1! Ve 12´ se důrazné napadání bzenecké rozehrávky Boršickým vyplatilo podruhé, když forčekující Konrád připravil palebnou pozici pro probuzeného ostrostřelce M. Dufka, jenž z úhlu neměl problém zasunout míč do opuštěné klece podruhé – 0 : 2! Ve 22´ byl M. Dufek na správném místě i při jednom z rohových kopů a z pár kroků ani tentokrát nezaváhal – 0 : 3! Ačkoli se až do konce první půle výsledek neměnil, i nadále v ní jasně dominovali dobře naladění hosté zpod Buchlova.

Po obrátce však dobrých patnáct minut udávali tón utkání spíše nepříznivým vývojem zápasu zaskočení Bzenčané, do šancí se však dostávali jen sporadicky. Naopak už v 60´ mohli znovu inkasovat, ale Kuzmou rozehraný trestný kop za nedovolené Pelíškovo hraní rukou po malé domů zakončil Hromada sice razantně, ale jen do hradby těl před sebou. Za další dvě minuty mohl vedení navýšit i Mikulčík, jehož zprava přesným centrem našel Hromada. V 63´ se pak zrodila nejhezčí akce zápasu, kterou na levé straně připravili Vlček s Mikučíkem, po jehož nadýchaném centru M. Dufek hlavou do Pelíškova protisměru završil svůj hattrick – 0 : 4! Vzápětí se do dvou  gólovek krátce za sebou probil i Činčala, mezi tyče se ale nevešel. V 80´ si jinak spolehlivě chytající náhradník Blažek trochu zalaškoval, až o míč přišel a dotírající Kratina jeho lehkovážnost ztrestal čestným gólem soupeře – 1 : 4! Blažek se poté ještě i vyznamenal, když dokázal podržet zmatkující spoluhráče před sebou, aby gólovou změnu už nepřipustil.

V neděli 25. března 2012 Boršice zajíždí do Rožnova pod Radhoštěm. Začátek utkání je v 15 hodin, hraje se na umělé trávě!!! Odjezd v 11,45 hod. od hřiště v Boršicích, fanoušci jsou vítáni… Pozor na přechod ze zimního na letní čas ze soboty na neděli!!! JH