Print this Stránka

Varmuža Vladimír

Vladimír Varmuža

Vladimír Varmuža

Informace o manažerovi:

 • Celé jméno:
 • Datum narození:
 • Bydliště:
 • Povolání:
 • Koníček:
 • Oblíbené jídlo:
 • Oblíbené pití:

Fotografie manažera:

 

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/varmuza-vladimir/

1 comment

 1. Dominik Neoral

  Dobrý den pane Varmuža,

  dovoluji si Vám a Vašemu klubu SK Boršice nabídnout možnost spolupráce se značkou Adidas, kterou v České republice zprostředkovává společnost Lion Sport s.r.o..

  Nabízím Vám možnost slevy 40% na veškeré výrobky značky Adidas Performance, tedy jak sportovního (dresy,tréninkové i zápasové soupravy, kopačky, turfy, sálovky, míče, tašky, veškeré příslušentsví, atd…) tak i volnočasového vybavení (trika, mikiny, soupravy, obuv, doplňky atd…). Dále slevu 30% na výrobky značky Adidas Originals (trika, mikiny, soupravy, obuv, doplňky atd…).

  Celá spolupráce probíhá buď osobně, telefonicky nebo emailem (viz. kontakt níže). Každý člen Vašeho klubu (dospělí, mládež) si může objednávku řešit sám nebo hromadně. Stačí napsat číslo artiklu (tvz. katalogové číslo) u výrobku o nějž máte zájem a požadovanou velikost. Ihned budu zjišťovat zda je Vámi požadovaný výrobek dostupný.

  Firma Lion Sport má na 12 prodejen po celé České republice z nichž je Vámi požadované zboží objednáváno nebo z centrálního skladu společnosti Adidas v Německu, po té je expedováno na Vámi zadanou adresu.

  Sleva 40% (Adidas Performance), resp. 30% (Adidas Originals) se vždy počítá z maloobchodní ceny. Sortiment můžete vybírat na stránkách http://www.adishop.cz/katalog/. Dále také zboží můžete hledat na dalších webových stránkach, kde jsou výrobky značky Adidas.

  V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím informujte.

  Děkuji.

  S pozdravem,

  Bc. Dominik Neoral
  Obchodní zástupce

  LION SPORT s.r.o.

  Mobil: (+420) 608 684 858

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *